Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czeski... projekt - mały ale ergonomiczny loft

loft loft via: stylisheve

Coraz częściej doceniamy nieprzeciętny urok poddasza. To tam między skosami kryje się przytulny nastrój i ciepło niewielkich przestrzeni.

Ten niezwykły urok wykorzystuje czeski loft. Jego podstawą jest szarość: różne odcienie i tony tej pozornie zwykłej i przeciętnej barwy. Jednak dzięki zabawie kontrastami, fakturą i zderzeniu z bielą oraz kilkoma drewnianymi akcentami zyskano zaskakujący efekt: ponura szarość stała się przytulna! Zadbano o naturalne światło, więc mieszkanie nie sprawia wrażenia ponurego. Warto zwrócić uwagę na przemyślany układ pomieszczeń. Choć na dolnej kondygnacji prawie brak ścian jako takich, świetnie zaaranżowano przestrzeń uzyskując potrzebną prywatność zachowując spójność. Industrialne dodatki jak na przykład nietuzinkowe stalowe lampy nadają wnętrzu charakter prawdziwego loftu. Patrząc na to proste, ale pełne pomysłów mieszkanie nie trudno się zgodzić ze stwierdzeniem, że małe jest piękne!

Projekt: OOOOX Architects
Lokalizacja: Czechy

[fot. via: stylisheve]

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjePracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY