Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Elegancja i ekstrawagancja: wnętrze apartamentu w St. Petersburgu

wnętrze apartamentu wnętrze apartamentu via: freshome

Stworzenie mieszkania do tymczasowego pobytu w centrum kultury w Rosji, czyli Sankt Petersburgu, jest nie lada zadaniem.

Miasto to od wielu lat znane jest ze swej ekstrawagancji i przepychu. Dlatego też wnętrze apartamentu powinno odzwierciedlać artystyczny nastrój tego magicznego grodu. Projekt z łatwością umieścimy pod znakiem majestatycznej atmosfery. Najbardziej charakterystycznym składnikiem jest kolorystyka. Paleta barw mieści się z zakresie złota, nieskazitelnej bieli oraz brązu drewna – taki dobór podkreśla królewski nastrój. Przestrzeń jest znakomicie wykorzystana, znajdziemy tu dużo miejsca przy jednoczesnej kompresji najważniejszych elementów mieszkania. Co zadziwiające, przepych został tu połączony z umiarkowaniem i pewną delikatnością. Mieszkańcy tego mieszkania odczują komfort, zanurzą się w luksusie i z pewnością zatęsknią kiedyś jeszcze za jednym z najbardziej eklektycznych miast świata.

Projekt: NG-studio Sanremo
Lokalizacja: Sankt Petersburg

[fot. via: freshome]

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Luksusowy apartament

Luksusowy apartament

Luksusowy apartament
Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania
szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

Pracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY