Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Naturalne materiały zdobiące apartament w Moskwie

apartament apartament via: freshome

Ciepło domu to odczucie, którego potrzebujemy szczególnie po trudnym dniu w pracy. Dlaczego więc nie stworzyć przestrzeni, która pomoże nam się odprężyć i odnaleźć spokój? Taki bezpieczny zakątek stworzyła Alexandra Fedorova.

Wspaniały apartament jest kwintesencją pozytywnej energii. Skontrastowano biel z ciepłym brązem i dodano do tego niosące ze sobą energię żółte elementy oraz dużo zieleni. Co chwilę napotykamy rośliny, które tworzą atmosferę optymizmu. Jednak najważniejsze w tym apartamencie są dodatki. To one kreują charakter tego miejsca. Choć można je z łatwością przegapić, wspaniale zdobią pomieszczenia i decydują o jego pozytywnym nastroju. Apartament zdobią naturalne materiały, a przy tym odczuwa się tu pietyzm o każdy szczegół, co dodatkowo podkreśla przyjazny charakter wnętrza. Jest to dom, o jakim warto marzyć.

Projekt: Alexandra Fedorova
Lokalizacja: Moskwa, Rosja
Powierzchnia: 165m2

[fot. via: freshome]

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Luksusowy apartament

Luksusowy apartament

Luksusowy apartament
Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania
szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

Pracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY