Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
loft loft via: home-designing

Niedobór przestrzeni w mieszkaniu nie musi wcale okazać się wadą tego miejsca. Inwencja twórcza i dobre chęci mogą sprawić, że nie zabraknie tu przestrzeni idealnej do komfortowego życia. Przedstawiamy trzy niezwykła mikro lofty, które, każdy na swój niepowtarzalny sposób, zachowują elegancję i funkcjonalność.

Wychodzący z aneksu kuchennego w kierunku kanapy podłużny blat znakomicie zastąpił stół. Sypialnia nie musi być obszernym pomieszczeniem, wystarczy ukryta za przesuwaną ścianą wnęka w sam raz na duże, komfortowe łóżko. Odpowiednio zaaranżowana łazienka okazuje się przestrzennym pomieszczeniem urządzonym ze smakiem i w sposób pomysłowy. By powiększyć optycznie loft, postarano się o przeszklenia wprowadzające tu wiele światła. Wykorzystane jasne barwy sprawiły, że przestrzenie wydają się większe. Nie oznacza to, że ograniczono się do tak wąskiej palety barw! Jest tu i drewno, i nowoczesne dodatki, które stanowią o niepowtarzalnym charakterze tych trzech niebanalnych mieszkań.

Powierzchnia: 47m2, 39m2, 56m2

[fot. via: home-designing]

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjePracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY