Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Organizacja przestrzeni przy wyjściu z domu

przestrzeń przy wyjściu z domu przestrzeń przy wyjściu z domu fot. via: digsdigs

Przedpokój zwykle roi się od porozrzucanych butów, niedbale rzuconych kurtek i mokrych parasoli. Gdy tylko pojawiają się goście, bałagan ulega zwielokrotnieniu.

To budzi przerażenie, nieprawdaż? Dlatego przestrzeń powinna być dobrze zorganizowana. Warto pomyśleć, jak wiele rzeczy uważamy za niezbędne w tym miejscu oraz dodać do tego przedmioty przypadkowe: plecak, futerał na rakietki do tenisa czy też rolki. Możemy skonstruować otwarte półki lub szuflady. Ciekawą opcją są również wiklinowe koszyki, które są nie tylko praktyczne, ale również niezwykle ładne. Również układ półek jest istotny. Powinien być dostosowany do naszej wygody. Pomyślmy więc, czy wolimy szafki tuż nad podłogą czy w pionie. A może wkomponujemy je w pobliskie schody? Warto dodać też kilka niewielkich pojemników lub wieszaków na wiecznie zagubione klucze. Teraz już zawsze będziemy wiedzieli, gdzie się podziały. Tak oto chaos został opanowany!
 
[fot. via: digsdigs]

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjePracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY