Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Grupa EGA

Grupa EGA

www.ega.pl

GRUPA EGA to sieć polskich hurtowni kamienia.
Oferta GRUPY EGA to przede wszystkim: kamienie naturalne, konglomeraty, spieki kwarcowe oraz kamień synteryzowany.
GRUPĘ EGA, na dzień dzisiejszy,  tworzy kilka hurtowni oraz partnerów zlokalizowanych w różnych częściach Polski.
GRUPA EGA obsługuje przede wszystkim kamieniarzy z całej Polski oraz dostarcza kamienie na duże inwestycje w Polsce i za granicą.
Ponadto GRUPA EGA współpracuje z architektami, projektantami, firmami budowlanymi oraz studiami kuchennymi.
GRUPA EGA obsługuje również klientów indywidualnych, którym zapewnia fachową i kompleksową obsługę korzystając z sieci kamieniarzy współpracujących z grupą.

1387
kamień w łazience

Naturalne piękno kamienia to synonim luksusu i elegancji. Wyjątkowe wzory i kolory spełnią wymagania osób ceniących niebanalne rozwiązania.

1012
Warsaw Home 2018

Grupa Euro-Granit Adamus zadebiutuje w roli wystawcy podczas III edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home 2018.

905
kamień we wnętrzu

Kamień naturalny staje się coraz bardziej popularnym materiałem, wykorzystywanym jako okładziny ścienne wewnętrzne  i zewnętrzne. Równie...

3687
showrool Lapitec®

Lapitec® jest innowacyjnym, wielkoformatowym kamieniem synteryzowanym w pełnej masie, który łączy w sobie zalety porcelany technicznej wraz z...

1529
Granit od Grupy EGA

Granit staje się coraz popularniejszy wśród architektów wnętrz. Świetnie prezentuje się w powierzchniach biurowych.

O CZYM PISZEMY