Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwałe i estetyczne nawierzchnie w otoczeniu domów.

kamień w ogrodzie kamień w ogrodzie Fot: Bauma Stone

Kamień naturalny jest materiałem o szerokim zastosowaniu w architekturze. Patrząc na otaczającą nas przestrzeń, możemy go dostrzec niemal wszędzie. Jego zaletą jest trwałość, barwa, kształt i unikalność. Nawierzchnie z kamienia naturalnego w postaci kostki brukowej prezentują się idealnie na podjazdach, ścieżkach, tarasach, w przestrzeni domu oraz na schodach.

 

Kostka kamienna charakteryzuje się miedzy innymi dużą odpornością na mróz, promienie UV, wysoką temperaturę. Nie nasiąka wodą i raczej nie ulega ścieraniu. Idealnie współgra z terenem, tworząc miły dla oka  krajobraz . Bogaty asortyment i barwa tych wyrobów: Kandla - piaskowiec, Kandla Black - wapienie, granitowe, kwarcytowe, Bluestone - belgijski Blaustein i z bazaltu, oraz NOWOŚĆ Kandla White, pozwala na dostosowanie materiałów do formy architektonicznej budynków. Aby długo zachowywały swe naturalne piękno, należy pamiętać o właściwym i trwałym spoinowaniu. Źle dobrany materiał spoinowy jest łatwo wypłukiwany lub wymiatany, jednocześnie stanowiąc idealne podłoże dla brudu, porostów i mchu.

Podjazd do garażu pełni nie tylko rolę użytkową, ale także reprezentacyjną. Z tego powodu powinien być solidny i efektowny. Nie tylko walory dekoracyjne, ale również rodzaj użytej kostki kamiennej powinno uwzględniać przewidywane obciążenia nawierzchni oraz możliwość występowania zanieczyszczeń. Dlatego kamień naturalny daje idealnie  możliwości dekoracyjne, jak i techniczne. Kamienne kostki brukowe  na podjazdy, mają grubość od 5cm co sprawia, że odporne są na działania mechaniczne i nie ulegają ścieraniu, trwałość ich gwarantuje wieloletnie użytkowanie z zachowaniem pięknego wyglądu, stosując proste zabiegi konserwacyjne. Jak również szczególnie efektownie prezentują się schody z takiej samej kostki, jak nawierzchnia podjazdu, tarasu lub chodnika. Ważne, by wszystko wcześniej zaprojektować i starannie dopasować do stylu ogrodu, kolorystyki elewacji czy elementów małej architektury.

Zapraszamy na stronę  www.bauma-stone.com

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeFirmy ogrodnicze
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY