Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jaka kostka wokół domu?

kostka brukowa kostka brukowa Fot: Superbruk

Współczesne technologie produkcji sprawiają, że betonowe kostki brukowe mogą tworzyć powierzchnie doskonałe, przyciągać uwagę i korzystnie wpływać na zmianę otoczenia. Przedstawiciele firmy ABW Superbruk postawili na dalszy rozwój i zdecydowali uzupełnić swoją ofertę produktów o szlachetne kostki płukane, będące wyjątkowym dopełnieniem rozbudowanej oferty produktowej firmy.

Kostki płukane produkowane są z wykorzystaniem wysokiej jakości szlachetnych kruszyw, dostępnych w pięknych, naturalnych, zróżnicowanych kolorach. Wyjątkowość tej kostki polega na odsłonięciu szlachetnego uziarnienia w procesie produkcyjnym. Kostka uzyskuje bardzo ciekawy, naturalny wygląd, staje się oryginalna i szlachetna.

Kostki płukane doskonale wkomponowują się w nowoczesne otoczenia. Sprawdzają się również jako element uzupełniający przy innych, większych kształtach.

Firma ABW Superbruk dostosowała ofertę kolorów do najbardziej lubianych i najczęściej stosowanych. Dzięki temu otrzymujemy cztery połączenia bieli, szarości i czerni, kryjące się pod nazwami: perla, marmo, argento i nero. Dostępne w trzech znanych kształtach kostek: Domino, Kwadrat i Pikolo, umożliwiają spełnienie oczekiwań i indywidualnych potrzeb klientów.

Domino to kwadratowy kształt o wymiarach 10x10 cm (gr. 6 cm)
Kwadrat to kostka o wymiarach 20x20 (gr. 6 cm).
Pikolo to trapezy pozwalające tworzyć łuki, koła.

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeFirmy ogrodnicze
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY