Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZWCAD 2018 wydany!

ZWCAD 2018 ZWCAD 2018 fot. Szansa

Najnowsza wersja ZWCAD 2018 oferuje wiele nowości zarówno w zakresie funkcji oraz usprawnień.

Pierwszą wizualną zmianą jest wygląd interfejsu, którego kolorstyka została dostowana do wielogodzinnej pracy na programie - w nowej wersji program jest jeszcze bardziej przyjazny i czytelny. Dzięki znacznej optymalizacji zauważalna jest wydajniejsza i jeszcze szybsza praca - zarówno samego programu, jak i nakładek.

Oto kilka wprowadzonych nowości. Jest ich więcej, o których można przeczytać na stronie www.zwcad.pl

Wydajność
Poprawiono wydajność wielu funkcji programu. na wykresie poniżej porównano czas wykonania poszczegołnych operacji pomiędzy programami:

  • ZWCAD+ 2015,
  • ZWCAD 2017,
  • ZWCAD 2018.

wydajnosc_zwcad_2018.jpg

Krótszy czas oznacza większą wydajność programu (lepszy wynik).

Uproszczony proces instalacji
W ZWCAD 2018 znacznie skrócono proces instalacji, ilość kliknięć zmniejszono do minimum. Obecnie program jest instalowany z pliku instalatora i nie jest tworzony katalog tymczasowy. Przyśpiesza to znacznie proces instalacji, oraz zmniejsza zapotrzebowanie na pamięć dyskową.

instalacja_zwcad_2018.jpg

Nowy interfejs użytkownika
Cały interfejs użytkownika został nieco przyciemniony w celu zmniejszenia zmęczenia wzroku.
ZWCAD 2018 wprowadza także bogate możliwości edycji interfejsu użytkownika: menu, pasków narzędzi i skrótów klawiaturowych.

Wbudowany kalkulator
Dodano kalulator pozwalający dokonywać pomiarów obiektów na rysunku (np. długości, kąty) oraz operacji matematycznych (np. funkcje trygonometryczne, konwersję jednostek, obliczenia wartości liczb, które zawarte są w tekstach).

 

Więcej informacji na www.zwcad.pl

Więcej od: Szansa

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY