Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZWCAD Architecture i Mechanical 2018

ZWCAD 2018 Architectural i Mechanical ZWCAD 2018 Architectural i Mechanical fot. Szansa

Ukazała się kolejna wersja rocznikowa 2018 branżowych wersji programu ZWCAD: Architecture oraz Mechanical. Zbudowana na ZWCAD 2018 zarówno wersja Architecture oraz Mechanical posiada dodatkowy moduł branżowy zawierający specjalizowane narzędzia.

 

Zoptymalizowane pod kątem możliwości i stabilności, ZWCAD Mechanical & Architecture 2018 zapewnią znakomite narzędzie do pracy.

ZWCAD Mechanical 2018
Biblioteka szkiców & części

Wspiera międzynarodowe projektowe standardy i zawiera rosnąca bibliotekę standardowych części.
zwcad-2018-architecture-i-mechanical03
 
Dedykowane narzędzia do rysowania

Zawiera specjalne narzędzia dla wielu aspektów inżynierii mechanicznej i procesu projektowania, takie jak np. generator wałów, pasowania, chropowatość powierzchni, BOM oraz normalia mechaniczne.
zwcad-2018-architecture-i-mechanical06

Zaawansowane wymiarowanie

ZWCAD Mechanical 2018 zapewnia elastyczne i zaawansowane funkcje wymiarowania wraz z funkcją automatycznego rozmieszczania.
zwcad-2018-architecture-i-mechanical04
 
Zestawienia materiałów z powiązanymi odnośnikami

Asocjatywne zestawienia materiałów wraz z odnośnikami pozwalają na szybkie rysowanie "balonów", ich układanie i zmianę numeracji pozycji, które to następnie zaktualizują się w tabeli zestawienia.
 
Poznaj możliwości – pobierz i przetestuj bezpłatnie przez 30 dni!

ZWCAD Mechanical 2018 PL Win 32bit  ZWCAD Mechanical 2018 PL Win 64bit

ZWCAD Architecture 2018
Rysowanie w 2D, tworzenie w 3D

Projektuj w 2D, przełączaj widok i wszystkie komponenty mogą być przeglądane w widoku 3D.
zwcad-2018-architecture-i-mechanical05

 
Parametryczne komponenty dla budownictwa

Belki, płyty i kolumny można tworzyć za pomocą określonych narzędzi. Takie obiekty parametryczne można edytować, klikając dwukrotnie lub z palety właściwości.
zwcad-2018-architecture-i-mechanical07

 
Pobierz teraz

ZWCAD Architecture 2018 PL Win 32bit  ZWCAD Architecture 2018 PL Win 64bit

 
Wersje branżowe Architecture oraz Mechanical bazują na wersji ZWCAD 2018, zatem posiadają wszystkie nowości wdrożone do podstawowej wersji ZWCADa:

Nowy, ciemniejszy interfejs

Niższa jasność i wyższy kontrast poprawiają komfort wielogodzinnej pracy - zmniejszając zmęczenie wzroku, nowy interfejs współgra ze współczesnymi standardami i jest przyjazny dla użytkownika.
zwcad-2018-architecture-i-mechanical02

 
Ulepszona personalizacja interfejsu Użytkownika

ZWCAD 2018 posiadanie nie tylko wstążkowy interfejs jak do tej pory, ale teraz obsługuje również możliwość dostosowywania pasków narzędzi menu, skrótów klawiaturowych, i menu prawego przycisku myszy. Co więcej, częściowe CUI pozwala użytkownikom i programistom tworzyć własne wstążki w programie.
 
Szybszy i stabilniejszy

Wydajność rysowania oraz stabilność ZWCAD 2018 została znacznie zwiększona w porównaniu do poprzedniej. Osiągnięto to między innymi za pomocą zautomatyzowanej procedury testowej programu.

 
Nowe funkcje i ulepszenia

W wersji 2018 pojawiło się wiele nowości i ulepszeń - czytaj więcej.
 
Lepsze API, więcej aplikacji

ZWCAD 2018 obsługuje interfejsy LISP, VBA, ZRX i .NET, w obecnej chwili dostosowano już większość aplikacji dodatkowych.

Więcej od: Szansa

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY