Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowości od CAD Projekt K&A

CAD Decor PRO 3.3 CAD Decor PRO 3.3 fot. CAD Projekt K&A

7 grudnia 2021 roku firma CAD Projekt K&A zaprezentowała nowe wersje swoich sztandarowych programów do profesjonalnego projektowania wnętrz: CAD Decor Pro 3.3, CAD Decor 3.3 oraz CAD Kuchnie 7.3. Autorzy zapewniają, że aktualizacja uczyni oprogramowanie jeszcze bardziej przyjaznym i pozwoli zaoszczędzić projektantom wiele cennego czasu.

 

Nowa jakość projektowania wnętrz

Pierwsza i najważniejsza nowość wprowadzona w programach CAD Projekt K&A to możliwość wstawiania modeli 3D bezpośrednio w wizualizacji. Nowo wstawiony element będzie można swobodnie przesuwać, obracać, zmieniać skalę, zamieniać jeden model na drugi itd. Ta funkcja może nawet czterokrotnie przyspieszyć prace projektowe przy wstawianiu i modyfikacji elementów w projekcie wnętrza. – mówi Krzysztof Dąbrowski, dyrektor kreatywny CAD Projekt K&A.

W nowej wersji oprogramowania projektanci otrzymują także folder Ulubione, w którym można gromadzić najczęściej używane modele, a następnie według uznania porządkować w podkatalogi i dzielić na kategorie. To długo oczekiwana funkcjonalność, ponieważ otrzymywaliśmy sygnały od naszych projektantów, że potrzebują takiego rozwiązania jak miejsce z ulubionymi modelami do wykorzystania w dowolnym momencie – dodaje Krzysztof Dąbrowski.

Profesjonalne programy dla każdego

Aktualizacja programów jest darmowa dla obecnych użytkowników, którzy posiadają aktywny pakiet serwisowy. Dla klientów bez aktywnego pakietu oraz osób dotychczas niekorzystających z oprogramowania CAD Projekt K&A firma przygotowała specjalną ofertę oraz klucze czasowe.

Firma CAD Projekt K&A jest obecna na rynku od 1993 roku. Z jej oprogramowania korzystają nie tylko biura projektowe i klienci indywidualni, ale także duże sieci marketów budowlanych, m.in. Leroy Merlin, OBI czy Merkury Market.

Dowiedz się więcej: https://cadprojekt.com.pl/nowa-wersja-3-3-i-7-3/

Więcej od: CAD Projekt K&A

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY