Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Architekta w ZWCAD Polska – poznaj i zobacz, ile potrafi ZWCAD Architecture

Dzień Architekta z ZWCAD Dzień Architekta z ZWCAD fot. Szansa

Zapraszamy już 7 lipca wszystkich architektów i osoby związane z projektowaniem architektonicznym, by poznać dokładnie, jakie możliwości oferuje wyjątkowy program ZWCAD Architecture!
Więcej szczegółów w poniższym artykule.

 

ZWCAD Architecture - wyjątkowy program dla architektów
ZWCAD Architecture to doskonałe i kompletne narzędzie do równoległego projektowania 2D oraz 3D przygotowany dla architektów i architektów wnętrz. Stale udoskonalany pozwala na komfortową pracę przy najbardziej wymagających projektach. Inwestując w program ZWCAD Architecture, zyskujesz wersję Professional do specjalnych zadań, ale i dodatkowe narzędzia przyśpieszające pracę nad projektami architektonicznymi.

Żeby lepiej go poznać i wykorzystać w pełni możliwości, jakie oferuje, warto wziąć udział w Dniu Architekta organizowanym przez dystrybutora programu. Wydarzenie odbędzie się 07.07.2022 r. w godzinach 10-12 w Bielsku-Białej. Miejsce spotkania: ul. Gen. Maczka 9.

Link do zapisu - https://info.zw2d.pl/seminarium-07-07-2022

Wystarczy wypełnić formularz, by zarezerwować miejsce – zachęcamy do szybkiego skorzystania, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Prezentacja ZWCAD Architecture - czego się dowiesz?
Możesz być pewny, że w czasie dwugodzinnego seminarium dowiesz się wszystkiego, co najważniejsze o programie ZWCAD Architecture. Poznasz możliwości najnowszej wersji, ale też dodatkowych aplikacji i nakładek branżowych. Teoria jest ważna, ale jeszcze ważniejsza jest praktyka, a tej - mimo krótkiego czasu trwania seminarium - nie zabraknie, dzięki czemu sprawdzisz aplikacje podczas warsztatów.
Na pewno pojawią się pytania - na wszystkie odpowiemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Wielką wartością dodaną jest to, że spotkasz się z innymi przedstawicielami z branży, co stanowi świetną okazję, by wymienić się cennym doświadczeniem i uwagami. Może te kontakty zaowocują przyszłą współpracą? Jeśli zechcesz zakupić aplikacje, możesz liczyć na atrakcyjny rabat.

Czeka na Ciebie rewelacyjne seminarium, ciekawi uczestniczy i pyszna kawa. Pamiętaj, wydarzenie nic nie kosztuje, lecz ilość miejsc jest ograniczona, więc warto się śpieszyć, żeby zapewnić sobie udział. Przypomnijmy jeszcze raz: Seminarium “Poznaj i zobacz, ile potrafi ZWCAD Architecture”, 07.07.2022 r., godzina 10-12, Bielsko-Biała, ul. Gen. Maczka 9. Spotkanie jest organizowane przez autoryzowanego dystrybutora programu ZWCAD Architecture w Polsce – firmę Usługi Informatyczne Szansa.

Więcej od: Szansa

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY