Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Boiska stacjonarne GolBox S

boiska stacjonarne GolBox S boiska stacjonarne GolBox S GolBox

Ta wiadomość zainteresuje wszystkich projektantów oraz osoby zajmujące się organizacją przestrzeni publicznej.

Chodzi o wielofunkcyjne boiska stacjonarne – miejsca przyjazne dzieciom i młodzieży, zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami indywidualnego klienta. Producentem jest firma GolBox ze Świebodzina.


Czym GolBox S różnią się od Orlików? Przede wszystkim charakterem nie tylko sportowym, ale i rekreacyjnym. Obok boiska pojawiają się siłownia zewnętrzna oraz plac zabaw. Do tego należy zaznaczyć niższą cenę i mniejszą powierzchnię – GolBox S zajmuje 3 razy mniej przestrzeni. Ostatnim wyróżnikiem jest bezpieczeństwo. Producent dołożył wszelkich starań, by boiska i otaczające je elementy odznaczały się najwyższym stopniem funkcjonalności oraz ochrony życia i zdrowia, tak bardzo istotnych w zabawach dzieci oraz młodzieży.
Do wyboru mamy  trzy rodzaje boisk stacjonarnych GolBox S. Pierwsze SPORT+FIT&FUN łączy w sobie wspominane boisko, siłownię zewnętrzną i plac zabaw.  Miejsce przeznaczone jest zarówno dla młodzieży, jak też młodszych dzieci. W zależności od budżetu oraz projektu można tu zastosować nawierzchnię poliuretanową lub ze sztucznej trawy. Takie same podłoża można wybrać w drugim modelu– GolBox S SPORT. W jego skład wchodzi boisko z bramką oraz osłaniające je bandy. Trzecim rodzajem jest GolBox S BAMBINI. To boisko stacjonarne dedykowane jest do najmłodszych użytkowników. Wyróżnia się oryginalnym projektem, matami edukacyjnymi, kolorowymi bandami i przystosowanymi do użytkowania przez maluchy bramkami. Co ważne, każdą propozycji można dostosować do indywidualnych potrzeb, możliwości terenowych i finansowych.
Jako ciekawostkę należy dodać, iż producent wprowadził do oferty dwa rozszerzenia, powiększające komfort użytkowania boisk stacjonarnych. Pierwszym jest możliwość adaptacji w okresie zimowym boiska w lodowisko. Drugim stworzenie zadaszenia, mającego za zadanie ochronę użytkowników przed słońcem i deszczem, a także przed śniegiem w okresie zimowym.
Więcej informacji o firmie GolBox i boiskach stacjonarnych oraz dane kontaktowe, niezbędne dla projektantów zainteresowanych współpracą na zasadach komercyjnych, można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

GolBox

Więcej od: GolBox

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Wizualizacja 3d z lotu ptaka

Wizualizacja 3d z lotu ptaka

Wizualizacja 3d z lotu ptaka
Wizualizacja prefabrykowanego domu letniskowego

Wizualizacja prefabrykowanego domu letniskowego

Wizualizacja prefabrykowanego domu letniskowego

O CZYM PISZEMY