Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Remmers: innowacje w budownictwie

chemia budowlana chemia budowlana Fot. Remmers

Firma Remmers to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne,które od ponad 60 lat działa na rynku chemii budowlanej i produkcji lakierów do drewna. Spółka jest firmą: innowacyjną, niezależną od wielkich koncernów w branży, o bogatych tradycjach.

 

Ponad 1000 pracowników firmy reprezentuje dziś najwyższe kompetencje we wszystkich kwestiach dotyczących ochrony drewna i budowli – od piwnic po dach. Poprzez ponad 400 systemów produktów tworzą standardy jakościowe na rynku. Poprzez produkty jakości "premium" i towarzyszący im serwis oferują klientom wyjątkowe korzyści.

Branża budowlana
W dziedzinie utrzymania wartości budowli i ochrony zabytków firma Remmers uznawana jest za niekwestionowanego lidera w Europie. Technologicznie zaawansowana chemia budowlana i systemowe rozwiązania towarzyszące: od pomocy projektowej po doradztwo z zakresu techniki zastosowań, to niezawodny sposób na rynkowy sukces.  Jako kompetentny partner rzemiosła budowlanego oferuje wielorakie systemy produktow do: ochrony budowli, ochrony zabytków, ochrony i remontów elewacji.

Firma Remmers bardzo wcześnie "odkryła dla siebie" ochronę zabytków i dziś jest wiodącą firmą tego sektora. Sukces, którego podstawą są systemy produktów dobierane do konkretnych zastosowań, potwierdzają liczne, znamienite obiekty referencyjne.
Obowiązuje zasada, aby nie zalecać stereotypowych zastosowań jednego uniwersalnego produktu, lecz w zależności od rodzaju materiału, stopnia jego zerodowania wynajdywać indywidualne rozwiązania problemów. Starannie prowadzone badania i analizy materiałów są przy tym zawsze etapem poprzedzającym właściwe prace konserwatorskie. W tym obszarze hasło "chemia budowlana" ma znaczenie szczególne i specyficzne, często odnosi się bowiem do starodawnych materiałów o naturalnym pochodzeniu, niekiedy wzbogaconych o składniki będące produktem zaawansowanej technologii.

Realizacje:
Kaplica Zygmuntowska - Wawel, Kraków,
Katedra w Częstochowie, Hala Targowa w Gdańsku, Zamek Krzyżacki w Malborku, Spichrze zbożowe "Panna" i "Wodnik" w Gdańsku, Pałac w Wilanowie, Pałac Prezydencki w Warszawie, Infirmeria na zamku w Malborku, Kościół w Kalsku, Kościół w Nadarzynie, Budynek opery we Frankfurcie nad Menem, Niemcy, Pałac Schönbornsches Schloß, Heusenstamm, Niemcy, Pałac w Karlsruhe, Niemcy, Pałac Schleißheim, Monachium, Niemcy

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Zmiana współczynnika K dla silikatów

Zmiana współczynnika K dla silikatów

Zmiana współczynnika K dla silikatów
Zmiana współczynnika K dla silikatów

Zmiana współczynnika K dla silikatów

Zmiana współczynnika K dla silikatów

O CZYM PISZEMY