Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

4250 Kamizelka narzędziowa AllroundWork

4250 kamizelka 4250 kamizelka fot. Hultafors Group

Wytrzymała kamizelka narzędziowa daje łatwy dostęp do najważniejszych narzędzi, zawsze kiedy są potrzebne. Zachowując wszystkie inteligentne rozwiązania zastosowane we wcześniejszym modelu 4254, nowa kamizelka narzędziowa 4250 Snickers Workwear przynosi szereg dodatkowych korzyści: od poprawionej wentylacji po zmodyfikowaną, praktyczniejszą konstrukcję kieszeni.

Pod względem ergonomii kamizelka nie różni się zasadniczo od plecaka: szerokie taśmy naramienne i regulowany pas odciążają ramiona. W nowym modelu na taśmach naramiennych znajdują się zakładki na rzep, które ułatwiają regulowanie wysokości kamizelki do optymalnego poziomu usprawniając korzystanie z kieszeni podczas pracy. Za sprawą poszerzonych otworów na ramiona oraz nowej, siatkowej tkaniny na całej powierzchni pleców jest ona bardziej przewiewna.
Ponieważ zdejmowana z wieszaka kamizelka z wyposażeniem może ważyć nawet 10 kg, niezbędna jest łatwość jej założenia. Dlatego z przodu, od środka, znajduje się zintegrowany ekspander – dodatkowa zakładka, dzięki której kamizelkę można łatwo poszerzyć i założyć na wierzch nawet najgrubszych warstw odzieży.
Kamizelka narzędziowa oferowana jest w rozmiarach XS-XXXL.

Cechy charakterystyczne:

  • Szerokie, regulowane taśmy naramienne
  • Wbudowany, wewnętrzny ekspander do noszenia kamizelki na kurtce
  • Uchwyt na nóż
  • Kieszeń na telefon komórkowy
  • Odpinane mocowanie na identyfikator
  • Kieszenie na akcesoria i narzędzia
  • Ergonomiczny pas odciążający ramiona
  • Wzmacniane materiałem Cordura® worki kieszeniowe z pętlami narzędziowymi
Więcej od: Hultafors Group

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeO CZYM PISZEMY