Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowa jakość płynnych membran Canada Rubber

Hydroizolacja - płynna membrana na lata Hydroizolacja - płynna membrana na lata fot. Canada Rubber

Firma Canada Rubber od 10 lat z powodzeniem wprowadza na polski rynek produkty służące do hydroizolacji, głównie powierzchni dachowych. Od kilku lat również zajmuje się izolacją tarasów oraz balkonów.

Posiada szeroką gamę produktów, wśród których na pewno każdy odnajdzie stosowne rozwiązania dla siebie.

Produkty rozwiązują problemy przeciekających dachów, głównie pokrytych wyeksploatowaną papą termozgrzewalną. W związku ze zmianami przepisów prawnych dotyczących utylizacji takiego podłoża, znacząco wzrósł koszt z tym związany. Inwestor często nie bierze pod uwagę, że zrywanie plus utylizacja jak i instalacja nowej papy, to koszty znacznie przewyższające możliwości aplikacji płynnych membran.

canada-rubber

DROOF 250 to wysokiej jakości płynna, trwale elastyczna jednoskładnikowa membrana uszczelniająca, nakładana i utwardzana na zimno, tworząca odporną powłokę hydroizolacyjną o bardzo długiej trwałości.
Membrany DROOF 250, wytwarzane są z czystych elastomerów hydrofobowych żywic poliuretanowych, co zapewnia im doskonałe własności mechaniczne, chemiczne i termiczne oraz wysoką odporność na promieniowanie UV i inne czynniki atmosferyczne.

Żywica poliuretanowa DROOF 250 doskonale sprawdza się zarówno na dachach mieszkalnych jak i przemysłowych. Dachy o skomplikowanych kształtach lub te zawierające dużą ilość infrastruktury nie mogą zostać skutecznie zaizolowane przy użyciu standardowych technologii. Płynna żywica Droof 250 to skuteczność i dostępność w newralgicznych miejscach, które zazwyczaj są przyczyną przecieków. Takie rozwiązanie daje nam trwałość powłoki na co najmniej 10-15 lat.

ZIMNY DACH = OBNIŻENIE KOSZTÓW EKSPLOATACJI BUDYNKU

W rodzinie produktów Canada Rubber, znajduje się FLEX RUBBER MS, oparty na bazie polimerów MS. Zastosowanie tej membrany, pozwala na wykonanie pełnego systemu dachowego w jeden dzień!
Kolejnym ważnym aspektem przy wyborze Flex Rubber MS jest fakt, że można zaaplikować go na wilgotne podłoża, co jest niespotykane wśród produktów dostępnych na naszym rynku. Zazwyczaj większość z nich musi być aplikowana na suche podłoże oraz wymaga gruntowania. FLex Rubber MS jest nowatorską membraną, która pomija te wszystkie czynności.
Aplikacja membrany w dwóch warstwach w ciągu 12h. Czas schnięcia jednej warstwy to ok. 2h.
Ale to nie wszystko...
Przede wszystkim to powłoka o bardzo wysokiej refleksyjności – 108 % SRI Odbijanie promieni UV i obniżenie temperatury dachu nawet o 30 °C pozwala na duże oszczędności w przypadku klimatyzowania np. wielkich hal przemysłowych. Jest działanie wspomagające instalacje fotowoltaiczne, których jest coraz więcej na naszych dachach.
Reasumując zalety Flex Rubber MS, idealnie sprawdza się na obiektach, które pracują wielozmianowo lub są klimatyzowane wewnątrz. Wykonanie pokrycia w szybkim czasie pozwoli na krótką obecność ekipy remontowej na obiekcie, nie stwarzanie zagrożenia użycia otwartego ognia oraz sprawne naprawy bez konieczności obaw przed opadami atmosferycznymi.

TARASY
Zmieniające się warunki atmosferyczne w naszym kraju sprawiają, że coraz częściej rezygnujemy z płytek tarasowych, które w szybkim czasie zostają zdegradowane poprzez czynniki pogodowe. Gruntowny remont tarasu niesie za sobą duże wydatki, nie wspominając o zalanych pomieszczeniach pod nimi. Korzystając z naszego rozwiązania możemy w łatwy, a nawet samodzielny sposób wykonać skuteczną na lata hydroizolację. Dzięki zastosowaniu transparentnej żywicy Canada Rubber TRANS, stworzymy warstwę zewnętrzną, dekoracyjną z płatkami lub barwionym piaskiem kwarcowym.

Żywica poliuretanowa DROOF 250 pozostawiona samodzielnie służy jako hydroizolacja np. pod deski tarasowe układane na dystansach lub kotwione. Jeżeli zmienimy zdanie i zdemontujemy taras wentylowany, nadal możemy cieszyć się szczelnym i ładnym podłożem bez konieczności usuwania powłoki.

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY