Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Skandynawski apartament - zachwyt maksymalny

apartament apartament via: freshome

Jedna kondygnacja wystarczy, by wprawić każdego w zachwyt. Jasna kolorystyka pozostawia pole do działania.A więc połączono tu nowoczesność z artystycznymi elementami, dzięki którym przyjazna i praktyczna przestrzeń jest dziełem sztuki. Na każdym kroku napotykamy meble i ozdoby stylizowane na antyki. Stare ramy, kryształowe lampy czy piękne stoliki harmonizują z modernistycznymi rozwiązaniami, jak na przykład nowoczesne krzesełka barowe.

 Lekki powiew francuskiego stylu łączy się ze skandynawskim entuzjazmem projektantów. Apartament jest wyrazem poczucia stylu i schludności twórców, którzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli miejsce magiczne i niezwykłe. Ta przestrzeń zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Każdego dnia będą mogli cieszyć się gustowną, szykowną, a jednocześnie stonowaną i przyjazną przestrzenią.

Powierzchnia: 85m2

[fot. via: freshome]

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeO CZYM PISZEMY