Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Meble Stworzone dla RTV – SMART rozwiązania marki Sonorous

meble RTV meble RTV fot. Audio-Video-Akcesoria.pl

Długie jesienne wieczory w znakomitej oprawie audiowizualnej wprowadzą nas w stan relaksu i wytchnienia.

Jest to szczególnie ważne dla osób ceniących funkcjonalność inteligentnych rozwiązań, spersonalizowany design, harmonię i najwyższą jakość wykonania.

01-meble-rtv-ADS 0695 edited

Współcześnie nieodzownym elementem każdego salonu jest... telewizor. Często zajmuje on centralne miejsce w naszych strefach relaksu, co wymaga odpowiedniego mebla do jego ustawienia.
Istotne też, aby mebel schował wszystkie niepotrzebne naszemu oku kable, routery i inne akcesoria.

Intuicyjne rozwiązania pozwalają nam na czerpanie radości z wolnego czasu, dlatego meble marki Sonorous są stworzone aby zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających estetów.

Oprócz oszczędnej formy i niebanalnego designu meble marki Sonorous pozwalają również:
1. na inteligentną obsługę RTV
dzięki aktywnemu przedłużaczowi podczerwieni, który pozwala na sterowanie aż 6 urządzeniami bez potrzeby wstawania z fotela. Ponadto urządzenie jest dyskretnie schowane wewnątrz szafki.

10-meble-rtv-inteligentna-obsluga

2. system zarządzania kablami to estetyczne ukrycie kabli oraz odpowiednia wentylacja.

11-meble-rtv-1626410714.0952

3. szuflady wyposażone w dedykowany system SILENT STOP , który spowalnia i łagodnie domyka szufladę.

05-meble-rtv-siuch5

4. wysuwany organizer na płyty umożliwia przechowywanie ulubionych płyt w zorganizowany i bezpieczny sposób.

07-meble-rtv-siuch7

5. hartowane szkło bezodpryskowe dostępne w wersji szkła przezroczystego bądź lakierowanego od spodu na czarno, to nie tylko pięć razy wyższa odporność na stłuczenia, ale też nowoczesność i elegancja.

06-meble-rtv-Luksusowa szafka regal pod gramofon EM 01 szafka pod gramofon hifi sonoros ex

6. ukryte kółka, umożliwiające swobodne przesuwanie stolika. Kółka obracają się wokół własnej osi, co bardzo ułatwia przesuwanie mebla w dowolnym kierunku.

 ukryte-kolka

Efekt osiągnięty przez Sonorous to wiele godzin ciężkiej pracy. To właśnie wyjątkowe podejście do procesu produkcji wyróżnia tę markę. Wszystkie meble składane są ręcznie, co dodatkowo wpływa na ich solidne i estetyczne wykonanie.
Sonorous jako pierwsza firma w swojej branży zastosowała technikę anodowania. Brzmi tajemniczo? Użycie niewidocznej gołym okiem warstwy tlenku na elementach aluminiowych chroni powierzchnię przed odciskami palców, plamami oraz zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, co jest nieocenione, gdy w domu zamieszkuje mały, ciekawy wszystkiego człowiek.

Wspólnie z Sonorous stawiamy na harmonię i piękno, które dają nam jakość, minimalizm i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Mamy przyjemność być wyłącznym dystrybutorem wyjątkowych mebli Sonorous w Polsce.

Pełny asortyment oraz wiele innych ciekawych rozwiązań poznasz na audio-video-akcesoria.pl.

04-meble-rtv-ADS 0230 edited

Więcej od: Audio Video Akcesoria

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY