Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zadbaj o aranżację swojej posesji z kostkami brukowymi z segmentu Premium

kostka brukowa kostka brukowa Fot: Libet

Wiosna już za rogiem, warto więc zadbać nie tylko o siebie, ale i swoje otoczenie. Planując aranżację przydomowych ścieżek już na etapie poszukiwania odpowiednich materiałów nawierzchniowych warto zwrócić uwagę na kostki brukowe z segmentu Premium z oferty firmy Libet. Dzięki bogatej kolorystyce, różnorodnym formatom czy sposobom wykończenia możliwe jest wybranie produktu idealnie nadającego się do aranżacji nawierzchni w różnych stylach.

Ścieżki ogrodowe, aleje czy podjazdy są niezbędnym elementem każdego otoczenia. Odpowiednio zaplanowane i spójne z architekturą cieszą oko, świadcząc jednocześnie o wyszukanym guście i wyrafinowanym stylu. Betonowe kostki brukowe z segmentu Premium proponowane przez Libet wyróżniają się nie tylko eleganckim wzornictwem, ale również jakością wykonania i wyjątkowymi parametrami. Powstają one ze szlachetnych kruszyw, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcji i obróbki, co sprawia, że kostki zyskują dodatkowe właściwości, takie jak antypoślizgowość, ALS (Anti Liquid System, dodatkowa ochrona), czy oryginalne faktury powierzchni i kolorystykę. Różnica w cenie w stosunku do produktów z segmentu Standard tylko nieznacznie wpływa na wzrost całkowitego kosztu inwestycji. Natomiast najwyższa jakość kostek Premium przekłada się na szlachetny wygląd oraz komfort użytkowania i znacznie dłuższe bezproblemowe funkcjonowanie nawierzchni.

Od lat niesłabnącym zaufaniem inwestorów oraz architektów cieszy się linia kostek Decco Aspero. Ich powierzchnia, dzięki zastosowaniu specjalnych procesów śrutowania, szczotkowania oraz barwienia Color Flex, uzyskuje oryginalną chropowatą strukturę, a szlachetne kruszywo dodane w procesie produkcji nadaje produktom wyjątkowego charakteru.

Kostki Imola oraz Via Trio są interesującą propozycją nie tylko dla tych, którzy cenią klasyczne rozwiązania. Idealne połączenie formy i funkcjonalności produktów z linii Libet Aspero jest również ciekawą propozycją dla osób ceniących minimalistyczne czy modernistyczne rozwiązania.

Wśród produktów z segmentu Premium nie brakuje także rozwiązań dedykowanych wszystkim tym, którzy cenią rozwiązania w duchu klasycznym, vintage czy w stylu rustykalnym. Naturalne kolory kostek z linii Libet Decco Antico oraz ich postarzana faktura, przywodząca na myśl naturalny kamień, idealnie wpisują się w przestrzeń nawiązującą do dawnych epok.

Zaaranżowane ścieżki czy alejki z unikalnych pod względem formatu i kolorystyki kostek Durango, doskonale sprawdzają się przy domkach stylizowanych na dworskie rezydencje. Równie interesująco, np. przy zabytkowych obiektach, będą prezentowały się dróżki zbudowane z kostek Atrio czy Merano, a walory architektury dawnej udanie podkreślą kostki Romano i Natulit.

Inspiracji do zaaranżowania przydomowej przestrzeni jest nieskończenie wiele. Różnorodność formatów, kształtów i kolorów kostek brukowych z segmentu Premium pozwala na niemal nieograniczone możliwości projektowe. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia architekta czy inwestora.

Więcej od: Libet

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeFirmy ogrodnicze
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY