Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawierzchnie w szlachetnym wydaniu

Nawierzchnie w szlachetnym wydaniu Fot: Libet

Produkty inspirowane naturalnymi materiałami są chętnie wykorzystywane zarówno w aranżacjach wnętrz, jak i w projektach zagospodarowania przestrzeni wokół budynków. W trend ten doskonale wpisuje się kolekcja szlachetnych kostek brukowych Libet Decco Elegante. Dzięki specjalnej technologii obróbki (płukanie), charakteryzują się one elegancką, wysublimowaną strukturą i zróżnicowaną kolorystyką, pozwalając na uzyskanie wyjątkowego efektu wizualnego.

Charakterystyczna powierzchnia kostek z grupy Elegante mieni się różnymi barwami, umożliwiając stworzenie niepowtarzalnych kompozycji, które podkreślą urok każdej posesji. To efekt wykorzystania najwyższej jakości surowców i kruszyw, takich jak marmur czy granit. Specjalny proces produkcyjny, polegający na wypłukiwaniu pod ciśnieniem drobin betonu z zewnętrznej warstwy kostki, uwydatnia grubsze ziarna grysu o intensywnej barwie. Tym samym elementy uzyskują strukturę przełomu kamienia naturalnego, co nadaje im szlachetnego charakteru.

Eleganckie kostki w wielu wydaniach
Kolekcja Libet Decco Elegante to trzy wyjątkowe produkty – Akropol, Piccola oraz Quadra. Pierwszy z nich to system siedmiu kostek o komplementarnych wymiarach, dostępny w sześciu kolorach, utrzymanych w odcieniach brązu, szarości i czerni. Tak bogaty wachlarz barw i rozmiarów powoduje, że  Akropol może być wykorzystywany w aranżacjach utrzymanych zarówno w nowoczesnej, jak i w klasycznej stylistyce. Z kolei niewielkie kostki Piccola, dzięki trapezowemu kształtowi, doskonale sprawdzą się podczas układania skomplikowanych, niesymetrycznych wzorów. Ich atutem jest również szeroka paleta kolorystyczna, pozwalająca na tworzenie oryginalnych kompozycji. Miłośnicy prostoty powinni natomiast docenić kostki Quadra. Ich subtelna powierzchnia, w połączeniu z geometrycznym kształtem, sprawia, że nawierzchnia jest estetyczna i funkcjonalna, a tym samym z powodzeniem może być układana zarówno w prywatnych ogrodach, jak i w przestrzeniach publicznych.

Produkty z kolekcji Libet Decco Elegante charakteryzują się nie tylko wyjątkowym wyglądem, ale też wysokimi parametrami technicznymi. Wykorzystanie do ich produkcji najlepszej jakości materiałów sprawia, że są odporne na skrajne warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowanemu systemowi ochrony nawierzchni ALS (Anti Liquid System), są też dodatkowo zabezpieczone przed plamami i wykwitami.

Więcej na www.libet.pl

Więcej od: Libet

Greg13

Greg13 napisał(a) na Forum: (2017-02-23)

Optymalny dobór kostki opiera się na dobrym projekcie http://kostkabrukowa.buszrem.pl/projects/dobor-kostki/


Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeFirmy ogrodnicze
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY