Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog Libet na sezon 2017/2018 już dostępny!

Katalog Libet na sezon 2017/2018 już dostępny! Fot: Libet

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu firma Libet zaprezentowała swój katalog produktowy 2017/2018. To obszerny zbiór pomysłów aranżacyjnych, praktycznych porad, inspirujących galerii,  opisów kompleksowych rozwiązań, a przede wszystkim niezbędnych informacji o aktualnej ofercie. Najnowsza propozycja Libet stanowić ma niezbędną pomoc oraz źródło inspiracji dla inwestorów, architektów i wykonawców.

Katalog Libet wyróżnia się prostym, nowoczesnym layoutem, a dzięki zastosowaniu zakładek oraz odnośników do poszczególnych rozdziałów jest wyjątkowo intuicyjny. Na 288 stronach zaprezentowano zarówno znane już produkty, jak również tegoroczne nowości. Wśród nich nie zabrakło estetycznych i funkcjonalnych palisad, ogrodzeń czy kostek, które poza wysokimi parametrami technicznymi (np. innowacyjny system ochrony powierzchni – PHC), charakteryzują się komplementarnością, a tym samym doskonale komponują się z innymi wyrobami z oferty Libet. Asortyment firmy poszerzył się także o nowe kolory i formaty sprawdzonych już rozwiązań, zebranych w unikatowych kolekcjach: Decco (kostki brukowe premium), Impressio (płyty tarasowe), Ceramic (gresy porcelanowe), Completto (elementy uzupełniające), Fassade (materiały elewacyjne), Stampo (beton architektoniczny), Patio (grysy i szło dekoracyjne) oraz Classic (kostki standardowe).
Katalog na sezon 2017/2018 dostępny jest w punktach sprzedaży Libet Platinium oraz na stronie www.libet.pl.

Więcej od: Libet

Greg13

Greg13 napisał(a) na Forum: (2017-03-24)

Wzory to jedno. Drugie, to zastosowanie wszystkiego zgodnie ze sztuką budowlaną http://kostkabrukowa.buszrem.pl/projektowanie/poradniki/


Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeFirmy ogrodnicze
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY