Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Profile okapowe dopasowane do Twoich potrzeb

Profile okapowe dopasowane do Twoich potrzeb Fot: Renoplast

Proste, w kształcie łuku, standardowe lub pod kolor...czyli wysokiej jakości okapniki balkonowe Renoplast na balkony i tarasy.

Piękny i trwały balkon dodaje uroku każdemu budynkowi o nowoczesnej bryle. Do tej pory rozwiązania stosowane na balkonach i tarasach nie były dostatecznie dobre aby ten urok utrzymać dłużej. Zacieki na ścianach, wysolenia, pękające płytki nie tylko negatywnie wpływają na estetykę całego budynku ale również przyczyniają się do systematycznej destrukcji "wizytówki" naszego domu i widma zbliżającego się kolejnego remontu.

Nowa technologia
Zapomnijmy o tradycyjnej obróbce blacharskiej, nie tylko ze względu na jej niską trwałość ale równie kłopotliwy montaż. Ich miejsce zastępują aluminiowe profile okapowe, odpowiednio zabezpieczające czoło balkonu oraz pozwalające na estetyczne wykończenie jego krawędzi. Firma Renoplast od kilkunastu lat specjalizuje się w rozwiązaniach tego typu, dostarczając na rynek profile okapowe wraz z akcesoriami. Całość tworzy kompletny system do zastosowania na posadzkach z płytek ceramicznych, żywicznych, tzw. "kamiennych dywanów" lub zyskujących coraz większa popularność tarasów podniesionych-wentylowanych.

Potwierdzona jakość
Co wyróżnia produkty marki Renoplast na tle konkurencji? Przede wszystkim jakość! Jako jedyny producent profili na balkony i tarasy może pochwalić się uzyskaniem Europejskiej Oceny Technicznej. Ta dumnie brzmiąca nazwa w praktyce oznacza możliwość posługiwania się znakiem "CE". Jako certyfikowany wyrób budowlany może być legalnie stosowany przy projektowaniu i budowie obiektów na terenie całej UE. Potwierdzeniem wysokich standardów jest 5-letnia gwarancja udzielana przez producenta oraz pełna ochrona przed korozją.

Do wyboru, do koloru
Balkony i tarasy o nietypowych kształtach wymagają nieszablonowych rozwiązań. Pod tym względem firma jest wyjątkowo elastyczna. Na indywidualne zlecenie klientów produkowane są okapniki w kształcie łuku o dowolnym promieniu oraz narożniki o nietypowych kątach. To samo dotyczy kolorystyki, Klient może zamówić produkty w dowolnym kolorze z palety RAL, tak aby całość dobrze komponowała się z pozostałą częścią budynku.

Łatwe projektowanie
Firma Renoplast nie zapomina również o Architektach, specjalnie dla nich przygotowała narzędzie ułatwiające projektowanie detali balkonów i tarasów w formie bibliotek do programów Autodesk Revit oraz Graphisoft Archicad.

Więcej od: Renoplast

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeFirmy ogrodnicze
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY