Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zielone ekrany - czyli gotowe zielone ogrodzenia, ściany, pokrycia i elementy architektury

Zielone ekrany - czyli gotowe zielone ogrodzenia, ściany, pokrycia i elementy architektury Fot: Zielone Ekrany

Zielone ekrany to trwałe i opłacalne systemy zagospodarowania zieleni. Istniejąca przestrzeń zielona, ale również nowe otoczenia to teren działania firmy ZieloneEkrany.pl. Przyjrzyjmy się dziś jak to się robi...

Przez 3 lata firma ZieloneEkrany.pl hodowała Hedera Helix Woerner - bluszcz pospolity. ręcznie go pielęgnując i zaplatając. W warunkach naturalnych taki wzrost zająłby minimum 4 lata. Zielony Ekran jest dostępny jako wyhodowany i całkowicie ukształtowany żywopłot, gotowy do instalacji i otoczenia Nas Naturą. Jest to idealne rozwiązanie aby stworzyć trwałe pokrycia i ogrodzenia dla terenów prywatnych i przestrzeni publicznych. Zielone Ekrany stanowią także idealne zabezpieczenie wszelkim możliwym zniszczeniom.

Zielony Ekran może być osadzony i instalowany w zaledwie kilka godzin. Proces ten może być przeprowadzany praktycznie cały rok. Również później, cały rok będziemy cieszyć się pięknym i trwałym żywopłotem. Nie ma konieczności likwidacji starego ogrodzenia, jeżeli tylko chcesz połączyć nowe i istniejące rozwiązania. Jedyna rzecz o której musisz pomyśleć przed rozpoczęciem to zabezpieczenie odpowiedniej ilości paneli.

Wyjątkowe ogrodzenie pnie się w górę po siatce stalowej, rośliny są wstępnie przygotowane, a od tradycyjnych ogrodzeń różni się tym, że konstrukcja nośna zbudowana jest z gęstej siatki, przez którą nic się nie przedostanie. Jednocześnie bezpieczeństwo ogrodzenia nie zapewnia się kosztem estetyki, ponieważ siatkę przykrywa gęste listowie.

Polecamy do ogrodów domków jednorodzinnych oraz do przestrzeni publicznych. Jest idealnym wyborem do domów jednorodzinnych jeśli troszczymy się o bezpieczeństwo dzieci i niedużych zwierząt domowych. Możliwości zastosowania są praktycznie nieograniczone. Zielone Ekrany mogą służyć jako: ogrodzenie, przegrody, kamuflaż mało estetycznych powierzchni (śmietnik, ściana ppoż.), ogrodzenie przestrzeni publicznych, szkół, szpitali i parków.

 Zima nie stanowi żadnego zmartwienia, ponieważ roślina zimozielona nie wymaga żadnej dodatkowej pielęgnacji. Oprócz wyjątkowo estetycznego wyglądu posiada wiele pozytywnych właściwości. Duże powierzchnie listowia pochłaniają 70% promieni słonecznych, tym samym redukują upały letnie. Liście wiążą pyły i odbijają dźwięk oczyszczając powietrze i redukując hałas. Dzięki dobroczynnym właściwościom powietrze staje się wilgotniejsze, świeższe, poprawia się mikroklimat.

Zielony Ekran jest rozwiązaniem ponadczasowym, ponieważ przy minimalnej pielęgnacji przez nawet 50 lat możemy cieszyć się jego pięknem i pozytywnym oddziaływaniem. Wystarczy żywopłot przyciąć raz lub dwa razy w roku, aby zaplanowaną wysokość nie  przekroczyć bez przycinania.

Zielony Ekran zapewnia wszelkie korzyści jakie gwarantują tradycyjne ogrodzenia, przy tym jest ekologiczną alternatywą dla nich, posiadającą wiele pozytywnych właściwości: bezpieczeństwo,     estetyka,     montaż ogrodzenia będącego żywopłotem w zaledwie kilka godzin,  redukcja szkodliwego zanieczyszczenia środowiska, oszczędność, minimalne koszty pielęgnacji, żywotność ok. 50 lat, 10 lat gwarancji na konstrukcje stalowe.


Informacje techniczne:
Materiał: siatka stalowa ocynkowana
Grubość prętów stalowych: 5 mm
Roślina: bluszcz Hedera Helix Woerner
Rozmiar: 180x120 cm

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tel. 505082437

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeFirmy ogrodnicze
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY