Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Premium Collection 2019-2020 od SPOT Light!

Premium Collection 2019-2020 od SPOT Light! Fot: SPOT Light

Premiera najnowszego katalogu Premium Collection 2019-2020 z innowacyjną kolekcją oświetlenia ma dla firmy SPOT Light wyjątkowe znaczenie – wraz z wprowadzeniem na rynek najnowszych produktów, firma zaprezentowała nowe logo będące symbolem trwającej ewolucji tej marki.

Przez ostatnie dwa lata firma SPOT Light przechodziła technologiczną transformację, opracowując metodę zamknięcia najnowocześniejszych modułów LED 24V w oprawach z polskiego, certyfikowanego przez FSC® drewna. Proces ten przebiegł nadzwyczaj pomyślnie, a kolekcja oświetlenia zaprezentowana na, między innymi, targach Light+Building we Frankfurcie, Euroluce w Mediolanie czy Maison&Objet w Paryżu, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zagranicznych kontrahentów.

Najnowsza kolekcja oświetlenia w znacznym stopniu opiera się na tym samym materiale, na którym firma 22 lata temu zaczynała budować swoje uznanie w branży i wśród konsumentów – mowa o masywnym drewnie dębowym, bukowym i brzozowym – tym razem jednak towarzyszy mu nowoczesna technologia LED 24V. Niezwykle energooszczędna, ekologiczna a także ponadprzeciętnie długowieczna. Jej głównym atutem jest duży współczynnik mocy i zdecydowanie niższa emisja ciepła niż w powszechnie stosowanych modułach LED 12V. Przekłada się to nie tylko na dłuższą żywotność opraw, ale też pozwala na przygotowanie lamp z większą ilością diod, co oznacza większą emisję światła.

Pomimo, że katalog Premium ukazał się stosunkowo niedawno, już zdążył zelektryzować branżę wnętrzarską. Składa się tylko z trzech grup produktów: drewno, abażury oraz szkło i kryształy. Oprawy zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce z najlepszych surowców i materiałów. Zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji oryginalnym designem i precyzją wykonania.

Awangardowe i niekonwencjonalne kształty idealnie współgrają z materiałem, sprawiając, że nie są to już „zwykłe lampy”, ale oryginalne ozdoby wnętrza kreujące nastój. Drewno to niezwykle szlachetny materiał, który zupełnie nie potrzebuje, a nawet nie powinien być poddawany zbyt intensywnej obróbce, gdyż sam w sobie jest pełen uroku, emanuje ciepłem i nastraja pozytywnie. Drewno wykorzystywane przez SPOT Light do produkcji designerskich lamp pozyskiwane jest tylko i wyłącznie z odpowiedzialnie zarządzanej gospodarki leśnej, czego potwierdzeniem jest certyfikat FSC®. Starannie wyselekcjonowane drewno jest gwarancją wysokiej jakości produktów. Własna stolarnia wyposażona w nowoczesne maszyny CNC oraz doświadczona załoga pozwalają firmie na realizację złożonych, dużych zamówień, jak i tych indywidualnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klienta.

Popularność drewna zawsze była ogromna, ale w świetle ostatnich trendów wnętrzarskich znowu wzrasta. Wpływa na to z pewnością ma trwałość tego materiału, która bezsprzecznie stanowi główny powód jego dobrej sławy, oraz ponadczasowa naturalność – ludzie bardzo dobrze czują się w otoczeniu pięknego, naturalnego drewna. Katalog Premium Collection dostępny do obejrzenia na www.spotlight.pl

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Dębowa lampa Concordia

Dębowa lampa Concordia

Dębowa lampa Concordia
Dębowa lampa Concordia

Dębowa lampa Concordia

Dębowa lampa Concordia
Dębowa lampa Concordia

Dębowa lampa Concordia

Dębowa lampa Concordia
Dębowa lampa Concordia

Dębowa lampa Concordia

Dębowa lampa Concordia

Oświetlenie
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY