Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Minimalizm, LED oraz eko-materiały - nowoczesne trendy w ofercie The Light

oświetlenie led oświetlenie led The Light

Minimalizm w formie, geometryczne kształty, industrializm oraz naturalne materiały jak drewno, wełna czy papier są podstawą w nowoczesnych wnętrzach, dotyczy to również oświetlenia.


Oto kilka przykładów lamp z oferty The Light świetnie wpisujących się w styl modern.

Lampa N-Euro projektu Beppe Merlano- nowoczesna interpretacja  lampy przemysłowej  z całą linią okablowania na zewnątrz. Zawiłe, skomplikowane ale dzięki temu pomysłowi pozostawiające też klientowi dowolność w jej  montażu mocowanie lampy sprawiają, że jest bardzo oryginalną lampą wiszącą. Źródłem światła jest zwykła żarówką E27 z możliwością zastosowania LED, oprawa występuje w kolorach białym i czarnym, przewód o długości 10m zakończony wtyczką w zestawie znajduje się 5 klipsów do montażu lampy.

Lampa Aria projektu Nicoletta Binello -oprawa w kształcie sześcianu o boku 33,3cm. Źródłem światła jest LED, barwa 3000K wydobywa się z krawędzi sześcianu rozświetlając przestrzeń wewnątrz bryły. Oprawa występuje w kolorze czarnym.

Zainspirowany wędką projekt ENZO CALABRESE lampy Sampei Outdoor. Lampa wykonana jest z włókna szklanego,  źródłem światła jest LED 10W -700mA, występuje w kolorach czarnym i białym. Dzięki IP 65 można ją stosować na zewnątrz. Pomimo swoich dużych gabarytów- wysokość aż 440cm - świetnie nadaje się jako dyskretne i eleganckie oświetlenie przy biurach, hotelach czy restauracjach. 

Wyjątkowa lampa Loos projektu Luca Nichetto, podstawa wykonana jest z metalu, klosz powstał w wyniku inspiracji szkockim tartanem i składa się z nakładanych na siebie filcowych abażurów. Kompozycje kolorystyczne klient tworzy samodzielnie mając do wyboru dwa rozmiary abażurów w kolorach: żółtym, szarym, pomarańczowym i antracycie. Źródłem światła jest żarówka energooszczędna E27 przykryta dyfuzorem z akrylu. Cała kolekcja składa się lamp wiszących, biurkowych i stojących.

Peter Natedal i Thomasa Kalvatn Egset to autorzy całej kolekcji lamp Diva (lampy wiszące i podłogowe)  wykonanych z laminowanego drewna. Projekt jest ukłonem w stronę norweskiej tradycji rzemiosła oraz formą przekazu jak wiele można wydobyć z kawałka drewna. Projektanci pokazują poprzez swój projekt zarówno siłę i trwałość materiału jak i miękkość kształtów jakie można za pomocą drewna stworzyć. Lampa wisząca ma 80cm długości i średnicę 48,5cm, lampa podłogowa ma wysokość 120cm, w obu oprawach źródłem światła jest halogen G9 zamknięty w szkle.

Więcej inspiracji na www.thelight.pl

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeOświetlenie
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY