Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Liniowe źródła światła LED T8 – LARS

świetlówki LED świetlówki LED Lars

Problemem, z którym często borykają się architekci, projektanci oraz ich Klienci, jest dobór oświetlenia. Tu nie tylko główną rolę grają barwa oraz natężenie, ale pożądane są też produkty odznaczające się łatwością obsługi, energooszczędnością oraz przyciągającym oko wyglądem.


Z pomocą dla wszystkich poszukujących idealnego oświetlenia przychodzi firma LARS. W jej ofercie znajduje się mnóstwo rozwiązań, w tym uniwersalne liniowe źródła światła do łatwej zmiany świetlówek LED.
Do wyboru mamy trzy typy pracujące przy mocy 10W, 20W i 25W. Pierwszy ma długość 588mm, drugi 1197mm, a trzeci 1500mm. Klosz każdej z nich zbudowany jest z polimetakrylanu metylu PMMA i aluminiowego profilu obudowy o kolorze białym. Choć w serii standardowej dostępny jest tylko transparentny rodzaj dyfuzora o kącie świecenia 135°, firma LARS oferuje na indywidualne zamówienie dyfuzor Opal o kącie świecenia 115°oraz dyfuzor Frost o kącie świecenia 120°. Stosując LED T8 możemy zapewnić w pomieszczeniach oświetlenie o barwie białej: ciepłej, neutralnej oraz dziennej.
Liniowe źródła światła LED T8 można stosować w oprawach świetlówkowych ze statecznikiem elektronicznym i magnetycznym, w których wymiana źródeł ogranicza się jedynie do usunięcia tradycyjnych świetlówek z oprawy. Można tez LED T8 stosować w oprawach bez osprzętu z zasilaniem bezpośrednim jednostronnym oraz dwustronnym.
Jak zapewnia firma LARS liniowe źródła światła LED T8 sprawdzają się zarówno w biurach, hotelach, restauracjach i we wnętrzach obiektów publicznych, a także w pomieszczeniach prywatnych domów i mieszkań. Użytkownicy chwalą je zarówno za design, funkcjonalność, wysoką trwałość diod LED (aż do 50 tys. godzin) oraz za energooszczędność.

Szczegóły: www.lars.pl

Więcej od: Lars

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeOświetlenie
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY