Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hampton - klasa sama w sobie

Hampton - klasa sama w sobie Fot: Hinkley Lighting

Wybór żyrandola nie jest łatwym zadaniem. Jeszcze gorzej jest, kiedy trzeba znaleźć kompromis i zdecydować się na produkt odpowiadający każdej ze stron. Dlatego, aby uniknąć zbędnych sporów, warto postawić na lampę wiszącą, która doskonale pasować będzie do wnętrz stylizowanych w różnorodny sposób.

Taką właśnie lampą jest Hampton od Hinkley Lighting. Składa się ona z prostokątnej ramki, przechodzącej przez ozdobny akrylowy spód. Lekkości i elegancji dodaje jej biały, lniany abażur, który po włączeniu światła przepięknie się rozświetla.

Cała konstrukcja jest bardzo przyjemna dla oka. Połączenie ze sobą geometrycznych kształtów, a także bieli i stali dało bardzo ciekawy, wręcz zachwycający efekt. Lampa Hampton, podobnie jak wiele innych produktów oświetleniowych, dystrybuowanych w Polsce przez Elstead Lighting, ma regulowaną wysokość. Dzięki temu możemy zainstalować ją w różnej odległości od sufitu i dostosować do miejsca, w którym docelowo ma się znajdować. Należy wspomnieć również o tym, że nie jest to mały przedmiot – jego średnica wynosi ponad 50 cm. Dzięki temu - i trzem żarówkom – jest on w stanie rozświetlić bardzo dużą przestrzeń. Pozwoli nam to oczywiście uniknąć dokupowania kolejnego oświetlenia, a co za tym idzie, zaoszczędzić.

Decydując się na lampę wiszącą Hampton, nabywamy przedmiot, który mimo upływu lat, nie wypadnie z obiegu. A to dlatego, że łączy w sobie prostotę i elegancję. Właśnie te cechy sprawiają, że rzeczy się nie starzeją i budzą pozytywne reakcje nawet po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach użytkowania.  

Więcej: Elstead Lighting

Więcej od: Elstead Lighting

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeOświetlenie
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY