Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jakie meble do przedpokoju?

Jakie meble do przedpokoju? Fot: Maridex

Jakie meble wybrać do przedpokoju w mieszkaniu w bloku? Czy warto zainwestować w firmowe meble dobrej jakości, które posłużą nam przez długie lata? Tego typu pytania zadają sobie wszyscy wyposażający mieszkania, szczególnie Ci którzy szukają ekonomicznych rozwiązań w dobrej jakości.

Jak ważnym miejscem w naszych domach jest przedpokój, wiemy wszyscy. Jest to pierwsze pomieszczenie, do którego wchodzimy, witamy gości. Powinno być przede wszystkim funkcjonalnie, wygodne oraz ciekawie urządzone.

Będąc na etapie doboru wyposażenia przedpokoju, warto przyjrzeć się propozycji firmy Maridex - Garderobie HIT. Składa się ona z kilku elementów, które można ze sobą zestawiać w dowolny sposób. Znajdziemy tu słupek z lustrem, w którym można przechowywać odzież wierzchnią, praktyczną szafkę dolną z drzwiami oraz dwa rodzaje wieszaków. Przedpokój HIT wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej, zaś elementy przed uszkodzeniami mechanicznymi zabezpiecza obrzeże ABS.
Producent proponuje meble w modnej, jasnej kolorystyce – dąb sonoma, która sprawdzi się zarówno w dużych jak i w małych pomieszczeniach.

Więcej na www.maridex.pl

Więcej od: Maridex

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjePracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY