Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Regaty Architektów 2013 wygrywa załoga Szczepana Wrońskiego, Białystok drugi

Ogólnopolskie Regaty Architektów 2013 Ogólnopolskie Regaty Architektów 2013

W miniony weekend w Rydzewie k. Giżycka rozegrano Ogólnopolskie Regaty Architektów 2013. Przez 3 dni 100 osób z całej Polski związanych zarówno z architekturą jak i żeglarstwem, ścigało się na jachtach kabinowych Phila 880.


Za bazę regat, tak jak w poprzednim roku, przyjęto Gospodę pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie, gdzie po trudach rywalizacji sportowej, uczestnicy mogli wypocząć, posilić się, a także unieść swe dusze przy koncertowych dźwiękach jednego z najciekawszych polskich szantymenów, który w sobotę wieczorem wystąpił w Gospodzie -  Romana Roczenia.

Zacięta rywalizacja sportowa już w pierwszym dniu pokazała wysoki poziom uczestników. Regaty wygrała załoga Szczepana Wrońskiego z Warszawy (pracownia WXCA) na drugim miejscu uplasowała się idąca niemalże łeb w łeb ze zwycięzcami, reprezentacja złożona z członków Podlaskiej IARP z Tomaszem Rogala prowadzącym łódkę.

Organizatorem wydarzenia jest Wojciech Gutowski, współwłaściciel portalu Archimania.pl i już teraz zapraszamy architektów na przyszłoroczne Ogólnopolskie Regaty Architektów 2014. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Sponsor strategiczny: MEBLO-SYSTEM

Sponsorzy: RHEINZINK, EGGER POLSKA, MTI-Furninova, Villa Glass Studio, Dajar, Fiskars,Delphia Yachts, Yachts & Yachting.

Patron Honorowy:
Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, 
Podlaska Okręgowa Izba Architektów RP,
Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.

Patron medialny:
Archimania.pl


Klasyfikacja Ogólnopolskich Regat Architektów 2013:

1 miejsce
Arkadiusz Konsencjusz     ABART - PROJECT s.c.         dolnośląskie
Adam Konsencjusz          Architektura-Konsencjusz     dolnośląskie
Paweł Kochanowski         Architektura-Konsencjusz     dolnośląskie
Piotr Kochanowski           ABART - PROJECT s.c.         dolnośląskie
Szczepan Wroński            WXCA sp. z o.o.                  mazowieckie
Marta Sękulska-Wrońska    WXCA sp. z o.o.                 mazowieckie

2 miejsce
Grzegorz Borowski                        ABG Architekci                                                           podlaskie
Agnieszka Duda                            Agnieszka Duda - Autorska Pracownia Projektowa           podlaskie
Anna Maria Lebiedzińska - Łuksza     Pracownia Projektowa Architektury i Form Użytkowych    podlaskie
Barbara Sarna                               NON-BOX Barbara Sarna                                              podlaskie
Tomasz Rogala                              TT&B Architektury i Grafiki Tomasz Rogala                      podlaskie
Wojciech Lizurej                            "PROFIL" p. z o.o.                                                      podlaskie

3 miejsce
Grzegorz Król                               Echo Investment S.A.    świętokrzyskie
Małgorzata Stawniak                     Cocon Design                mazowieckie
Marcin Golda                                Echo Investment S.A.    świętokrzyskie
Monika Gogacz                             Echo Investment S.A.    świętokrzyskie
Natalia Hasso-Agopsowicz              Studio-Projekt               warmińsko-mazurskie
Marcin Baranowski                        OPTIMA SP ZOO           zachodniopomorskie

4 miejsce
Ireneusz Huryk                UltraCAD J.V.  Sp. z o.o.                          dolnośląskie
Grażyna Huryk                 Pracownia Projektowania i Realizacji AHA    dolnośląskie
Mariusz Wojtczak             3DPROJEKT sc                                       dolnośląskie
Krzysztof Wolf                 3DPROJEKT sc                                       dolnośląskie
Michał Milbrandt               Forming                                                łódzkie
Artur Szczepaniak             Forming                                               łódzkie

5 miejsce
Barbara Godawska        I Home Studio Barbara Godawska    mazowieckie
Maciej Żochowski         I Home Studio Barbara Godawska    mazowieckie
Agnieszka Marcinik        DPROJEKT                                   zachodniopomorskie
Piotr Kurzyński             DOMPROJEKT                               zachodniopomorskie

6 miejsce
Wojciech Januszczyk           Garden Concept              lubelskie
Piotr Szkołut                      Garden Concept              lubelskie
Sławomir Paszkowski           SBP PROJEKT-SUWAŁKI    podlaskie
Marek Światopełk-Mirski        Kontur Studio Architektury    wielkopolskie
Maciej Światopełk-Mirski       Kontur Studio Architektury     wielkopolskie
Teresa Mukomiłow              Teresa Mukomiłow Architekt    lubuskie

7 miejsce
Marcin Lisowski                             Mebel Serwis Józef Lisowski    mazowieckie
Katarzyna Kozioł                            APA Wojciechowski Sp. z o.o.    mazowieckie
Agnieszka Kalinowska-Sołtys            APA Wojciechowski Sp. z o.o.    mazowieckie
Agnieszka Sadkowska-Penczonek     IDS-BUD                                 mazowieckie
Tomasz Duryński                            Budimex Danwood sp. z o.o.    podlaskie
Agnieszka Brzezińska                      Budimex Danwood sp. z o.o.    podlaskie

8 miejsce
Jarek Jończyk                       Nowa - Forma Jarosław Jończyk    mazowieckie
Karol Drożdż                         Nowa - Forma Jarosław Jończyk    mazowieckie
Paweł Szybkowski                 Nowa - Forma Jarosław Jończyk    mazowieckie
Artur Barcki                          ARP / ARPIT                             mazowieckie
Maciej Kuryłowicz                  Maciej Kuryłowicz-Architekt mazowieckie
Marcin Hyżyński                    Maciej Kuryłowicz-Architekt mazowieckie

9 miejsce
Bartosz Jurewicz                 Pro-Arch Bartosz Jurewicz    dolnośląskie
Marcin Klimczyk                   Pro-Arch Bartosz Jurewicz    dolnośląskie
Piotr Adamiec                    M+W Process Industries      pomorskie
Maciej Zębik                      APA - ZĘBIK                       śląskie
Artur Wajda                      APA - ZĘBIK                       śląskie
Marek Zajączkowski            Complex Projekt Sp. z o.o.    zachodniopomorskie

10 miejsce
Izabela Rydygier                  Cassapanca                                                   mazowieckie
Dariusz Chwieralski               A4D Dariusz Chwieralski                                   wielkopolskie
Sławomir Kruszona              sk3D Pracownia Projektowa Sławomir Kruszona    wielkopolskie
Małgorzata Michalak             Cassapanca                                                    mazowieckie
Jacek Roszyk                      C7 Pracownia Architektoniczna Jacek Roszyk      wielkopolskie
Jacek Sentleben                ProKon Biuro Projektowe Jacek Senftleben         wielkopolskie

11 miejsce
Hernan Gomez                      STUDIO GOMEZ    mazowieckie
Emilia Goździk                       Epigraf    łódzkie
Agnieszka Gryczyńska            Archiga    łódzkie
Michał Goździk                      Epigraf    łódzkie
Mikołaj Rek                          Uni Sp. z o.o. Mikołaj Rek    mazowieckie
Magdalena Bańbuła-Rokicka    Arch-Project    mazowieckie

12 miejsce
Szymon Wanik                         S Point Architektura Szymon Wanik    opolskie
Paulina Staruń                         S Point Architektura Szymon Wanik    opolskie
Aleksandra Cwilewicz-Różanek    Aleksandra Różanek Architekt    pomorskie
Szymon Witkowski                    Aleksandra Różanek Architekt    pomorskie
Ewa Zemła                               Biuro Projektowe Ewa Zemła    zachodniopomorskie
Magdalena Gęgotek                   Biuro Projektowe Ewa Zemła    zachodniopomorskie

 

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY