Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Building Tomorrow: szkolenia Miele dla architektów

szkolenie dla architektów - Miele szkolenie dla architektów - Miele

Tworzenie innowacji wymaga odważnej wizji przyszłości. Miele tworząc w duchu zrównoważonego rozwoju produkty dla gospodarstw domowych, od 120 lat idzie zawsze krok dalej – robi to, czego nie odważył się zrobić ktokolwiek wcześniej.

Building Tomorrow jest projektem adresowanym do architektów, którzy chcą już dziś tworzyć z Miele projekty jutra, uwzględniające inteligentne rozwiązania i innowacyjne urządzenia. Szkolenia, które organizowane są w Miele Experience Centers to dobra okazja, żeby poznać możliwości i funkcjonalności urządzeń, a także wstęp do owocnej, długoterminowej współpracy.


W szkoleniach mogą brać udział zarówno architekci ze studiów i pracowni projektowych, jak i niezależni projektanci. Kilkugodzinne spotkanie podzielone jest na część teoretyczną, prowadzoną przez doświadczonego trenera oraz warsztaty kulinarne z szefem kuchni. W ramach kilkuosobowych, kameralnych grup każdy ma szansę sam przekonać się, jak działają urządzenia i które z nich będą najlepiej odpowiadały na potrzeby inwestorów – zarówno w kategoriach funkcjonalności, dostępnej przestrzeni, jak budżetu.

Szkolenia odbywają się w Miele Experience Centers w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu.
Kontakt w sprawie terminów spotkań: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej od: Miele

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY