Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Andrew Lucas London szkoli architektów w sali kinowej PURE SKY CLUB

nowoczesne technologie nowoczesne technologie Andrew Lucas

24 listopada 2015 r. w PURE SKY CLUB odbyło się kolejne szkolenie Andrew Lucas London dotyczące nowych technologii oraz CEDIA dedykowane architektom i projektantom. Miejsce to wybrano nieprzypadkowo - dzięki zastosowanym tam rozwiązaniom uczestnicy szkolenia mogli osobiście sprawdzić jak żyje się i pracuje w inteligentnym wnętrzu.

 

Szkolenie prowadzone pod patronatem CEDIA, największej i najbardziej opiniotwórczej organizacji skupiającej firmy z branży technologii domowych, dopełniła prezentacja możliwości firmy. Spotkanie prowadził Daniel Welfel – Prezes Zarządu Andrew Lucas London w Polsce.
Na własnej skórze
"Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z możliwości jakie dają nowoczesne systemy technologii domowych. Często wynika to z tego, że nigdy nie mieli możliwości mieszkać czy pracować w otoczeniu pełnym tego rodzaju rozwiązań. To zupełnie inne doznanie niż lektura fachowego artykułu czy obejrzenie filmu szkoleniowego. Dlatego chciałem Państwa zaprosić właśnie tutaj, gdzie te rozwiązania są częścią przestrzeni." - powitał gości Daniel Welfel.
Sala kinowa warszawskiego klubu biznesu PURE SKY CLUB została wyposażona w systemy sterowania zaprojektowane przez Andrew Lucas London, a uczestnicy szkolenia mieli okazję przetestować je i osobiście sprawdzić jak działa technologia inteligentna. Jedną z funkcji, którą pełni nowa instalacja jest bezprzewodowe wyświetlanie na ekranie kinowym prezentacji, ale również filmów czy też zdjęć. To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale także możliwość pozbycia się nieestetycznej plątaniny przewodów i uniknięcia problemów technicznych. Tego rodzaju bezprzewodowa łączność sprawdzi się zarówno w domu, jak i w nowoczesnej sali konferencyjnej czy wykładowej.
Andrew Lucas London wyposażył salę również w serwer filmów i muzyki Kaleidescape, który pozwala na zgranie wszystkich plików na dysk i korzystanie z całej biblioteki multimediów w prosty sposób, przy udziale jedynie tabletu i ekranu kinowego. Łączy to komfort kina ze swobodą i różnorodnością materiałów, jakie zazwyczaj posiadamy w naszej personalnej bibliotece multimediów. Ta funkcja szczególnie przypadła do gustu zapalonym kinomaniakom i melomanom, których jak się okazało nie zabrakło wśród obecnych gości.
Intuicyjne sterowanie
      Dodatkowo, zainstalowany system, pozwala użytkownikowi przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia, dostosowanie wszystkich elementów technicznych sali do określonego scenariusza – na przykład oglądania filmu lub telewizji. Nie ma tu konieczności uruchamiania poszczególnych urządzeń. Wykorzystanie, świetnie już znanego wielu osobom, iPada w roli wielozadaniowego pilota pozwala potencjalnym użytkownikom szybciej oswoić się ze sterowaniem poszczególnymi sprzętami w intuicyjny sposób.
Innowacją jest także aplikacja, która sprawia, że na jednym ekranie kinowym… aż cztery osoby jednocześnie mogą udostępnić obraz ze swojego smartfona, tableta lub komputera. Ważna narada? Spotkanie na szczycie? Z takim zapleczem technicznym musi się udać!
Uczestnicy szkolenia chętnie sprawdzali możliwości sali kinowej Pure Sky Club
i zadawali wiele pytań. W ich opinii wartość merytoryczna szkoleń Andrew Lucas London bardzo zyskuje, dzięki możliwości przetestowania przestrzeni szkoleniowej. "To nie tylko atrakcyjne i inspirujące, ale przede wszystkim pozwalające dobrze zrozumieć świat nowoczesnych instalacji, który musimy tworzyć dla naszych klientów. Dobrze że na polskim rynku mamy już takich partnerów jak Andrew Lucas London. "- podkreślił jeden z uczestników szkolenia.

Więcej na temat nowych technologii www.andrew-lucas.pl

Partnerzy spotkania: PURE SKY CLUB, HEBAN, Ditta Zimmermann, BMW Bawaria Motors

Więcej od: Dom inteligentnyWięcej od: Andrew Lucas

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY