Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Unplugged - Multimedia w domu

zapraszamy na wykład zapraszamy na wykład Andrew Lucas

Andrew Lucas London zaprasza serdecznie wszystkich pasjonatów nowoczesnych technologii w architekturze i urządzeniu wnętrz na wykład Daniela Welfela, prezesa Zarządu Andrew Lucas London.

 

Wykład odbędzie się 13 lutego o godz. 14.45 w ramach konferencji 4 DESIGN DAYS w Katowicach

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1

4 DESIGN DAYS  (11-14.02 . 2016) to największe w środowo-wschodniej Europie wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Towarzyszą mu Regionalne Property Forum Katowice i Housemarket Forum Silesia 2016. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego wzornictwa, najwybitniejsi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski.

Pełny program na www.4dd.pl

Daniel Welfel – Prezes Zarządu Andrew Lucas London, firmy specjalizującej się w ekskluzywnych rozwiązaniach technologicznych. Od dekady związany branżą nowoczesnych technologii. Posiada szerokie, międzynarodowe doświadczenie w projektowaniu i realizacji instalacji audiowizualnych i automatyki we wnętrzach komercyjnych i prywatnych.
Uznany ekspert w dziedzinie wyposażenia budynków w inteligentne technologie, certyfikowany m.in. dyplomem prezentera CEDIA, jednej z najważniejszych na świecie organizacji zrzeszających firmy zajmujące się inteligentnymi wnętrzami. Przewodniczący lokalnego komitetu organizacji CEDIA w Polsce. Prowadzi cykliczne szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz, dotyczące m. in. Internetu Rzeczy i CEDIA.
Jego misją jest wprowadzanie światowych standardów nowoczesnych instalacji na polski rynek. Prowadzi liczne badania nad zaawansowanymi technologiami i doświadczenia z zakresu Internetu Rzeczy.

Andrew Lucas London

Więcej od: Andrew Lucas

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY