Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zintegrowana kontrola, czyli szkolenie Andrew Lucas London

zintegrowana kontrola - szkolenie zintegrowana kontrola - szkolenie Andrew Lucas

25 lutego br., o godz. 11.00 w Pure Sky Club w Warszawie odbyło się pierwsze w 2016 roku szkolenie skierowane dla architektów i projektantów wnętrz, związane z najnowszymi technologiami pozwalającymi na kontrolowanie wszelkiego rodzaju instalacji domowych.

 

Za część organizacyjną odpowiadała firma OKK! Natomiast szkolenie poprowadził Daniel Welfel, prezes Zarządu Andrew Lucas London w Polsce.

Warto przypomnieć, że firma Andrew Lucas London jest znana jako światowy autorytet w dziedzinie nowoczesnych instalacji dla domów – CEDIA. Firma zajmuje prowadzeniem szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz z zakresu wykorzystania współczesnych technologii w projektach domów, rezydencji i apartamentów.

Dzięki technologiom przeznaczonym do tzw. inteligentnego domu możliwe jest kontrolowanie domowych instalacji, tj. ogrzewanie, klimatyzacja, oświetlenie. A to nie wszystko. Pozwalają one na sterowanie i programowanie w czasie działanie urządzeń AGD i RTV, Główną zaletą takiego rozwiązania jest oszczędność energii, bezpieczeństwo i zachowanie prywatności domowników. To również oznacza komfort, wygodę i… rozrywkę, tym bardziej, że sterowanie odbywa się też poza domem dzięki Internetowi oraz telefonii komórkowej. Urządzenia te doskonale wpisują się w stylistykę nowoczesnych wnętrz. Eksperci Andrew Lucas London podkreślają, że również zdalna opieka i pomoc medyczna to rozwiązania, które już niebawem staną się popularne w polskich domach.

Partnerami spotkania były marki: BMW Bawaria Motors, Klinika Piękna Essence, Ditta Zimmermann, Pure Sky Club, Galeria Ekskluzywnych Mebli Heban. Patronat nad cyklem szkoleń objęli: Biznes meble.pl, Weranda, Nowy Magazyn, Wnętrze, foorni.pl, designteka.pl, domideco.pl, meble.pl, Archimania.pl, homesquare.pl.

Więcej od: Andrew Lucas

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY