Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zostań Ambasadorem marki Flash&DQ by LUG Light Factory

oświetlenie Flash&DQ oświetlenie Flash&DQ fot. Flash&DQ

Polski producent nowoczesnego oświetlenia - LUG Light Factory – firma o 28-letnim doświadczeniu w branży, szuka ambasadorów dla swojej designerskiej marki Flash&DQ.

Dynamiczny rozwój zielonogórskiego przedsiębiorstwa odbywa się nie tylko na polu geograficznym, ale również poprzez podnoszenie poziomu wzornictwa i jakości produktów. Efektem tych wysiłków jest marka FLASH&DQ – nowe spojrzenie na oświetlenie, zgodne z mottem autorstwa R.W. Emersona, które mówi, że miłość do piękna to dobry smak, a tworzenie piękna to sztuka ("Love of beauty is taste, the creation of beauty is art" ).
Dla pasjonatów architektury i wnętrz może być to ciekawa propozycja na poszerzenie horyzontów projektowych. Wszyscy Ci, którzy mają świadomość, że odpowiednie światło to kluczowa sprawa i kropka nad „i” we wnętrzu, oprócz nawiązania standardowej współpracy mogą dodatkowo skorzystać ze wsparcia w zakresie techniki świetlnej oraz szkoleń.

Jeśli nie uznajesz drogi na skróty w sprawach designu, a jednocześnie priorytetowo traktujesz potrzeby swoich klientów i masz ochotę wspólnie z marką Flash&DQ tworzyć i oświetlać wyjątkowe wnętrza – jest to propozycja dla Ciebie.

Wymagania jakie musi spełnić potencjalny Ambasador Flash&DQ to: wykształcenie kierunkowe: architektura lub architektura wnętrz, prowadzenie aktywnej działalności i doświadczenie w branży. Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z dziedziny techniki świetlnej.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej szczegółów w aktualnościach na stronie marki Flash&DQ lub bezpośrednio na stronie LUG.
Miejmy nadzieję, że dzięki nowym ambasadorom marki powstaną kolejne fantastyczne projekty na miarę nagrodzonych ostatnio w konkursie Flash&DQ Best Interior Contest, o którym pisaliśmy tutaj lub też lotniska w Kopenhadze opisanego w artykule „Biel, czerń i samoloty”.

Więcej od: Flash&DQ by Lug Light Factory

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY