Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zehnder na targach ISH 2017 we Frankfurcie

Zehnder na targach we Frankfurcie Zehnder na targach we Frankfurcie fot. Zehnder

Na tegorocznych, światowych targach branży grzewczej i wentylacyjnej ISH we Frankfurcie firma Zehnder zaprezentowała nowe, inteligentne rozwiązania w obszarze grzejników dekoracyjnych, komfortowej wentylacji pomieszczeń oraz systemów ogrzewania i chłodzenia sufitowego. Zehnder to uznany na świecie specjalista w zakresie klimatu pomieszczeń.

W segmencie grzejników dekoracyjnych odwiedzający mogli zobaczyć innowacyjny grzejnik łazienkowy, skonstruowany dla podgrzewania i suszenia ręczników, Zehnder Zenia. Wtopiony idealnie w architekturę łazienki skrywa za elegancką szklaną płytą grzewczą na podczerwień przyjemnie podgrzane ręczniki i zapewnia komfortowy klimat w pomieszczeniu. Zehnder zaprezentował ponadto grzejnik dekoracyjny Zehnder Zmart eValve, stanowiący inteligentne, energooszczędne rozwiązanie w zakresie ogrzewania ciepłą wodą ze sterowaniem elektronicznym i funkcjami "Smart Home", które można w każdej chwili dostosować elastycznie do indywidualnych wymagań cieplnych mieszkańców. Rozwiązanie SmartHome jest aktualnie aplikowane do większości grzejników tej firmy na bazie modułów rozszerzających.  
W segmencie komfortowej wentylacji pomieszczeń Zehnder przedstawił swój nowy anemostat powietrza doprowadzanego Zehnder ComfoValve Luna S125, który przekonuje wtapiającym się subtelnie w otoczenie kształtem (odstaje od ściany jedynie 30 mm) oraz bardzo cicho, bez szumu wypływającym powietrzem (inteligentny wypływ). Prezentując swoje nowe decentralne urządzenia wentylacyjne, Zehnder przedstawił dodatkowo integrowalne czujniki do pomiaru wilgotności, zawartości CO2 i wilgotności w powietrzu pomieszczenia. Sterują one automatycznie, w zależności od potrzeb, wymianą powietrza i zapewniają tym samym jeszcze większą wydajność energetyczną, komfort obsługi oraz stale przyjemny klimat w pomieszczeniu.
W obszarze systemów ogrzewania i chłodzenia sufitowego Zehnder zaprezentował swoje nowe oprawy oświetleniowe LED, wbudowywane w sufitowe płyty promiennikowe ZBN. Promienniki te w sposób komponujący się z otoczeniem i zajmujący mało miejsca łączą w sobie energooszczędność płyty promiennikowej z innowacyjną techniką oświetleniową, dając nawet 90% oszczędności energii w porównaniu z alternatywnymi systemami oświetleniowymi.

Zapraszamy na stronę internetową firmy Zehnder.

Więcej od: Zehnder

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY