Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Umowa najmu w centrum Warszawy na 3 lata? Tak, w Park Avenue!

Biurowiec Park Avenue, położony przy ulicy Wspólnej 70 w ścisłym centrum Warszawy, oferuje bardzo elastyczne warunki najmu.
W obiekcie o powierzchni 14 000 mkw. powierzchni można wynająć moduły biurowe od 200 mkw., nawet na krótki okres – od 3 lat.
Biura są projektowane zgodnie z najwyższymi standardami, z możliwością dostosowania do przyszłych potrzeb najemców.
Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do Park Avenue pod koniec 2018 roku.

Park Avenue to inwestycja realizowana przez Park Avenue 2010 Sp. z o.o. przy ulicy Wspólnej 70 w Warszawie. Atutem biurowca o powierzchni 14 000 mkw. jest niezwykle dogodna lokalizacja, w samym sercu Warszawy, pozwalająca na swobodny dojazd do pracy licznymi środkami transportu publicznego jak i prywatnego. W pobliżu znajdują się popularne centra handlowe, kina, teatry jak również centralny i podmiejski dworzec kolejowy. Prace na terenie budowy przebiegają zgodnie z planem i budynek będzie udostępniony najemcom pod koniec 2018 roku.

Inwestor obiektu oferuje przyszłym najemcom bardzo elastyczne warunki, w wyjątkowej, centralnej lokalizacji. Okresy umów mogą się rozpoczynać od 3 lat, a wynajmowane moduły biurowe – od 200 mkw.

Park Avenue doskonale wypełnia niszę na warszawskim rynku biurowym. Czekamy na firmy poszukujące mniejszych biur, ale w najwyższym standardzie i w centrum stolicy, dla których do tej pory brakowało atrakcyjnych ofert – komentuje Joanna Schönthaler, reprezentująca inwestora obiektu. Nasi najemcy będą mogli zaprojektować swoje biuro korzystając z usług naszego projektanta, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów wykończeniowych.

Budynek jest realizowany w pięciogwiazdkowym standardzie. Zostanie wyposażony w 7 szybkich wind z bardzo krótkim czasem oczekiwania oraz funkcjami e-Call i e-View. E-Call umożliwi podróżującym dostanie się do pożądanego miejsca docelowego, przy pomocy aplikacji zainstalowanej na smartfonie. System e-View sprawi, że korzystanie z budynku będzie jeszcze wygodniejsze, ponieważ na ekranach znajdujących się w windach będą wyświetlane informacje o budynku, ogłoszenia dotyczące społeczności.
Do dyspozycji wynajmujących, ich pracowników oraz gości będą również takie udogodnienia technologiczne, jak stacje do ładowania pojazdów elektrycznych (w trzypoziomowym podziemnym parkingu) oraz klimatyzacja z systemem VFR (Variable Voume Flow), który pozwala na dostosowanie temperatury powietrza do indywidualnych wymagań. Możliwość podziału jednostek systemu tak, aby dostosować je do potrzeb poszczególnych najemców sprawia, że ten ekonomiczny system będzie jeszcze bardziej wydajny.

Na życzenie najemcy będą także instalowane ściany o zwiększonym współczynniku akustycznym, ściany od stropu do stropu lub szklane. W doskonale doświetlonych pokojach znajdą się otwieralne okna. Pracownicy najemców będą również mieli do dyspozycji strefy relaksu, pracy twórczej i hot-desking.

 

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY