Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projektujesz! Zyskujesz! - konkurs Zehnder

konkurs Projektujesz! Zyskujesz! konkurs Projektujesz! Zyskujesz! fot. Zehnder

Firma Zehnder ma przyjemność zaprosić architektów, projektantów wnętrz oraz studentów IV i V roku architektury lub projektowania wnętrz do udziału w piątej edycji konkursu Projektujesz! Zyskujesz!

Uwaga nowość: projekty mogą poza kultowym grzejnikiem Zehnder Charleston (grupa produktów Charleston), uwzględniać wszystkie typy grzejników z aktualnej oferty Zehnder (grupa produktów Open).
Wartość wszystkich nagród to 100 000 zł!

Czas trwania konkursu: 01.03.2017-10.09.2017

Zaprojektuj wnętrze, w którym pokażesz grzejnik Zehnder, wygraj wspaniałe nagrody i promuj swoje osiągnięcia!
Dla pierwszych 100 zdeklarowanych uczestników firma Zehnder przygotowała atrakcyjne, kolekcjonerskie upominki.

Prace konkursowe - tak jak w poprzedniej edycji - uczestnicy umieszczają na dedykowanym serwerze ftp.konkurs-zehnder.pl. Aby uzyskać dane dostępu, należy zgłosić się, pisząc na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila należy wpisać „Dostęp do serwera FTP, imię i nazwisko uczestnika”, natomiast w treści maila prosimy podać, do której z dwóch kategorii konkursowych będą zgłaszane projekty: realizacje, wizualizacje lub do obu tych kategorii jak i grup produktów (Charleston i Open- pozostałe grzejniki), a także imię i nazwisko uczestnika. Dla każdej z kategorii utworzone zostanie odrębne konto. Należy pamiętać, iż jeden uczestnik może zgłosić maksymalną ilość 4 projektów łącznie w obu kategoriach konkursowych, bez względu na grupę produktów. Dane dostępu do serwera FTP wygenerowane w poprzedniej edycji konkursu są nadal aktualne, jednakże każde przystąpienie do obecnej edycji, należy zgłosić mailem celem reaktywacji konta.
Wszelkie szczegóły znajdziecie w naszej nowej Strefie Architekta na stronie www.zehnder.pl (strefa dostępna jest po rejestracji oraz zalogowaniu).
Wszystkich zdeklarowanych uczestników prosimy o nadesłanie maila z potwierdzeniem udziału w edycji 5/2017 oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika lub nazwą zespołu projektowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Współpraca się opłaca!
W konkursie projekty oceniane będą w dwóch kategoriach “realizacje” oraz “wizualizacje”. Najciekawsze prace zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi.
Wszystkim Uczestnikom firma Zehnder oferuje możliwość stałej współpracy na atrakcyjnych warunkach oraz promocji.

Więcej od: Zehnder

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY