Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowa przestrzeń eventowa w samym centrum Warszawy

Warszawa zyskała nową przestrzeń eventową w przepięknej kamienicy mieszczącej się przy ulicy Szpitalnej 8A. Lokalizacja w samym centrum miasta oraz unikatowa aranżacja wnętrz to z pewnością największe atuty „Piękna”.

„Piękno” to 350 mkw. powierzchni, które zostało zaprojektowane przez Anna Śliwkę oraz Katarzynę Westrych z 370 Studio. Jak podkreślają twórcy tego miejsca: Nawet najpiękniejsze wnętrze nie rozbłyśnie w pełni pozostając puste. Ta odświeżona przestrzeń, bardzo jasna, z nowym rozkładem przestrzennym, pozwala na elastyczne podejście do aranżacji. Projekt posiada dodatkowo urokliwe patio o powierzchni 50 mkw., które w okresie jesienno-zimowym zamieni się w oranżerię. „Piękno” to idealne miejsce na organizację wystaw, wernisaży, spotkań autorskich, spotkania biznesowe, konferencje prasowe, launchingi produktów, szkolenia i warsztaty.

- Chcieliśmy zaoferować Warszawiakom zupełnie nową przestrzeń eventową, która sama w sobie ma wyjątkowy charakter, będzie przestrzenią z duszą i sznytem nawiązującym do historii budynku, w którym się mieści. Jesteśmy przekonani, iż stanie się ona ciekawą alternatywą do miejsc eventowych znanych już wszystkim stołecznym bywalcom różnego rodzaju imprez. - komentuje Tomasz Nowicki, właściciel.

adriannakusibab

adriannakusibab napisał(a) na Forum: (2017-07-27)

wygląda super


Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY