Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Libet partnerem innowacyjnego serwisu e-commerce

Libet partnerem innowacyjnego serwisu e-commerce Fot: Libet

Libet nieustanie stawia na rozwój swojej oferty, proponując klientom szeroką paletę produktów, wsparcie projektowe i wykonawcze oraz profesjonalne doradztwo. Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom firma nawiązała współpracę z nowym serwisem e-otoczenie.pl, oferującym kompleksową pomoc w aranżacji posesji.

E-otoczenie.pl umożliwia inwestorom, architektom i wykonawcom szybki i łatwy dostęp do bogatej bazy materiałów niezbędnych do wykończenia przydomowej przestrzeni. To jednak znacznie więcej niż klasyczny sklep internetowy, pozwalający na zamówienie poszczególnych produktów bez wychodzenia z domu. Atutem portalu jest jego kompleksowość – w jednym miejscu dobierzemy i zakupimy interesujący nas asortyment, a dzięki przejrzystym prezentacjom, praktycznym poradom oraz inspirującym galeriom poznamy rozmaite sposoby wykorzystania go. Możemy też zlecić wykonanie profesjonalnego projektu oraz znaleźć sprawdzoną firmę wykonawczą, oszczędzając w ten sposób czas.

Dostępna na e-otoczenie.pl oferta Libet obejmuje sprawdzone rozwiązania, zapewniające realizację całościowych koncepcji aranżacyjnych. Bogate portfolio kostek brukowych, płyt tarasowych i elewacyjnych, elementów małej architektury ogrodowej czy dodatków dekoracyjnych w połączeniu z profesjonalnymi akcesoriami (kleje, fugi, impregnaty, wsporniki, narzędzia itp.) stanowi odpowiedź na aktualne potrzeby użytkowników oraz najnowsze trendy. Wszystko zostało przedstawione w przejrzystej, intuicyjnej formie z wykorzystaniem przydatnych funkcjonalności, takich jak wyszukiwarka haseł, lokalizacja punktów sprzedaży, załączniki z ważnymi dokumentami, rozwijane opisy przy zdjęciach, odnośniki do powiązanych zakładek czy stron itp. Na chwilę obecną platforma sprzedażowa obejmuje województwo lubelskie, w przyszłym roku planowane jest uruchomienie sklepu na obszarze całego kraju.  

Informacje o produktach Libet znaleźć też można na stronach www.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.

Greg13

Greg13 napisał(a) na Forum: (2017-11-28)

Doskonale. Pomysły, inspiracje, doświadczenia zawsze mile widziane. Co nie zastąpi wiedzy na temat zasad doboru płyt i kostek do architektury i otoczenia https://kostkabrukowa.buszrem.pl/projects/dobor-kostki/ https://kostkabrukowa.buszrem.pl/projects/plyty-tarasowe/


Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY