Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Architekcie! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Architekcie! Czekamy na Twoje zgłoszenie! Fot: Rockwool

Jeszcze tylko do 15 grudnia można zgłaszać prace w konkursie architektonicznym „Zmień wizję w projekt”. Konkurs jest skierowany do architektów i ma wyłonić najlepsze obiekty roku 2017 – będące w trakcie realizacji lub oddane do użytku w 2017 roku. Grand Prix to 10 000 zł, na laureatów czeka też pięć wyróżnień po 2000 zł.

W konkursie mogą wziąć udział architekci lub zespoły architektów, którzy mieszkają i pracują na terenie kraju. Warunkiem kwalifikacji prac konkursowych jest wyeksponowanie w realizacji rozwiązań ROCKWOOL, ROCKFON lub ROCKPANEL. Wyjątkowy budynek to nie tylko estetyka, ale i nowoczesne rozwiązania budowlane, które sprawiają, że obiekt jest funkcjonalny, wygodny w użytkowaniu i bezpieczny.

Prace konkursowe można nadsyłać do 15 grudnia 2017 roku – będą one oceniane przez Jury złożone z prezesów lokalnych oddziałów SARP, m.in. Krakowa, Katowic, Gdańska czy Wrocławia. Patronem merytorycznym konkursu jest Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Zasady konkursu:
W konkursie może wziąć udział architekt lub zespół architektów zamieszkałych w Polsce i prowadzących swoją działalność na terytorium Polski.

Do konkursu można zgłaszać projekty obiektów będących w realizacji w 2017 roku bądź zrealizowanych w 2017 roku. Warunkiem kwalifikacji prac do konkursu jest także zastosowanie rozwiązań ROCKWOOL, ROCKPANEL lub ROCKFON.
Konkurs obejmuje wszystkie rodzaje budynków, m.in. obiekty użyteczności publicznej, edukacyjne, oświatowe, komercyjne, budynki jednorodzinne, budynki mieszkaniowe wielorodzinne.
Do wygrania Grand Prix w wysokości 10 000 zł i pięć wyróżnień po 2000 zł.

Prace należy zgłaszać do 15 grudnia 2017 r drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres ROCKWOOL Polska, ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice z dopiskiem „Konkurs dla architektów ZMIEŃ WIZJĘ W PROJEKT” .

 

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY