Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

New Trendy na 4 Design Days w Katowicach!

New Trendy na 4 Design Days w Katowicach! Fot: New Trendy

W dniach 15-18 lutego 2018 w Katowicach odbyła się największa w tej części Europy impreza w branży nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictw - 4 Design Days. Organizatorzy wydarzenia tradycyjnie zadbali o bogaty program merytoryczny. W trakcie czterech dni targowych odbyły się liczne debaty, warsztaty i prezentacje prowadzone przez największych architektów, projektantów oraz ikony polskiego, a także światowego designu.

W trakcie targów 4DD firma New Trendy zaprezentowała przekrojową ofertę asortymentu dostępnego w portfolio tj. kabiny i drzwi prysznicowe, brodziki, meble łazienkowe oraz usługę produkcji na wymiar. Wśród nowości które miały swoją premierę podczas tegorocznego wydarzenia, znalazły się m.in. kolekcje kabin z czarnymi okuciami typu walk in New Modus Black oraz New Komfort Black.

- W targach 4DD uczestniczyliśmy już po raz drugi. Zaledwie w ciągu 3 edycji to wydarzenie stało się obowiązkowym elementem kalendarza zarówno dla nas, jak i dla całej branży projektowej w Polsce. Impreza cieszy się uznaniem także ze względu na rozbudowaną część merytoryczną skłaniającą do dyskusji całe środowisko projektantów i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań – mówi Aleksandra Nowocień-Żukowska z firmy New Trendy.

Odwiedzający stoisko New Trendy mieli okazję skorzystać z darmowych porad w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań do swoich przestrzeni łazienkowych, a także zapoznać się z konfiguratorem kabin na wymiar, który w szybki i intuicyjny sposób pozwala zaprojektować w najdrobniejszych detalach własną kabinę prysznicową.

- Tegoroczna frekwencja i zainteresowanie zarówno podczas pierwszych dni branżowych oraz kolejnych dni otwartych, potwierdziła, że targi 4 Design Days stały się jednym z najważniejszych wydarzeń w tym segmencie rynku, nie tylko dla polskich, ale również dla zagranicznych odwiedzających - mówi Aleksandra Nowocień-Żukowska.

- Jesteśmy zadowoleni z udziału , rekordowa liczba odwiedzających i przeprowadzone rozmowy dają nam przekonanie, że nasza oferta celnie trafia w wymogi rynku – dodaje Aleksandra Nowocień-Żukowska.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją video w targów 4 Design Days w Katowicach poniżej.

Więcej: New Trendy

Więcej od: New Trendy

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY