Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Schiedel Quadro Pro z Nagrodą Głównego Inspektora Budowlanego

Schiedel Quadro Pro Schiedel Quadro Pro fot. Schiedel

Szukasz komina na medal? System powietrzno-spalinowy Schiedel Quadro Pro został wyróżniony Nagrodą Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego na ostatnich Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud. To jedna z najważniejszych imprez w branży, która odbyła się pod koniec lutego w Łodzi.

Nieodłącznym elementem Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud są branżowe konkursy, których laureatów wybiera szanowane grono teoretyków oraz praktyków z dziedziny budownictwa. W tym roku jedna z nagród trafiła do przedstawicieli firmy Schiedel. Wszystko za sprawą powietrzno-spalinowego systemu kominowego Quadro Pro, którego walory docenił sam Norbert Książek, honorując produkt Nagrodą Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.
Schiedel Quadro Pro to rozwiązanie stworzone do efektywnego odprowadzania spalin z urządzeń opalanych gazem z zamkniętą komorą spalania. Wszystkie elementy komina cechują się dużą trwałością oraz odpornością na wysokie temperatury. Do systemu można jednocześnie podłączyć nawet dziesięć urządzeń. Modułowa konstrukcja sprawia, że komin jest łatwy w montażu.
Więcej o systemie kominowym Schiedel Quadro Pro przeczytasz na stronie producenta.

Więcej od: Schiedel

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY