Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagroda Red Dot Award w kategorii wzornictwo trafiła do LINAK®

Nagroda Red Dot Award w kategorii wzornictwo trafiła do LINAK® Fot: LINAK

LINAK DPG1C to panel biurkowy, który jest łatwy i wygodny w obsłudze. Międzynarodowe jury konkursu Red Dot Award doceniło jego wyjątkowe wzornictwo, przyznając mu nagrodę w kategorii wzornictwo. Wręczenie wyróżnienia odbędzie się 9 lipca 2018 roku w niemieckim Essen.

Red Dot Award to jedno z oficjalnych wyróżnień przyznawanych w prestiżowym konkursie Red Dot Design Competition. Panel LINAK DPG1C rywalizował z ponad 6300 innymi projektami z 59 krajów. O wyróżnieniu go najwyższą nagrodą w kategorii wzornictwo zadecydowała czterdziestoosobowa kapituła jury. Specjaliści docenili takie aspekty projektu jak m.in.: poziom innowacyjności, ergonomię, żywotność i jakość formalną.

Panel DPG został stworzony z myślą o użytkownikach biurek siedząco-stojących, których konstrukcja opiera się na siłownikach. Ogromną zaletą produktu jest intuicyjna obsługa, do której nie trzeba wykorzystywać klasycznych przycisków. Ponadto został wyposażony w pamięć ulubionych wysokości blatu, system przypomnień, które są przekazywane za pomocą zintegrowanego paska LED oraz możliwość obsługi z poziomu smartfona poprzez specjalną aplikację, która działa w standardzie Bluetooth.
Wszystkie projekty wyróżnione w konkursie Red Dot Design Competition będzie można oglądać już po ogłoszeniu oficjalnych wyników konkursu. Zostaną one zaprezentowane w aplikacji Red Dot oraz na portalu: “Red Dot 21” oraz w specjalnym roczniku Red Dot Design Yearbook 2018/2019.

Więcej: LINAK

Więcej od: Linak

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY