Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kamień i jego pochodne na Warsaw Home 2018

Warsaw Home 2018 Warsaw Home 2018 fot. Grupa EGA

Grupa Euro-Granit Adamus zadebiutuje w roli wystawcy podczas III edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home 2018.

Wydarzenie to traktuje szeroko tematykę wykończenia i wyposażenia wnętrz, zrzeszając  szerokie grono architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych. Dlatego też nie mogło na nim zabraknąć Grupy EGA, mającej w swojej ofercie szeroką gamę kamieni naturalnych i będącej wyłącznym dystrybutorem marki Lapitec ® w Polsce.
Ciekawe i nowoczesne stoisko Grupy EGA jest odzwierciedleniem obowiązujących trendów na rynku kamienia i wykończenia wnętrz, łącząc klasykę z najnowszą technologią.
Wszystkich zainteresowanych materiałowymi innowacjami, Grupa EGA serdecznie zaprasza na stoisko nr C1.30 w hali C. To idealna okazja do zapoznania się z profilem firmy, jej ofertą handlową i nowościami produktowymi. To także czas na wymianę doświadczeń, pogłębienie wiedzy o kamieniu i jego pochodnych.
Grupa EGA zaprasza.

Więcej od: Grupa EGA

Amir Zarbakhsh

Amir Zarbakhsh napisał(a) na Forum: (2018-09-08)

Excellent Good Site Be victorious ARCH


Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY