Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Regaty Architektów Wnętrz 2018 - piękny finał Adama Dąbrowskiego

Regaty Architektów Wnętrz 2018 Regaty Architektów Wnętrz 2018 Fot: Wojciech Gutowski

W dniach 14-16 września na wodach jeziora Niegocin rozegrano drugą edycję Regat Architektów 2018 – skierowaną do pracowni specjalizujących się w projektowaniu wnętrz – Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz 2018.

To cykliczne wydarzenie, podobnie jak w poprzednich latach, zgromadziło ogromną liczbę wnętrzarzy (w regatach wystartowało 113 architektów w 19 załogach) – miłośników żeglarstwa z całego kraju, a specjalnie do tego stworzona formuła eventu – pozwoliła na zacieśnienie kontaktu i współpracy pomiędzy firmami z branży architektoniczno-wnętrzarskiej a startującymi.

Sobota przywitała wszystkich zachmurzonym niebem i prognozą deszczu. Niestety tym razem przewidywania metereologów się sprawdziły w 100-u procentach i zgodnie z ICM'em zaczęło padać zaraz po wypłynięciu jachtów na regaty, skończyło zaś po powrocie całej stawki do bazy... Deszcz jednak nie przeszkodził rozegrać 4 rech wyścigów, w których od początku swoje miejsce zaznaczało kilka wiodących załóg. Najbardziej wyróżniającymi się team'ami były załogi Mariusza Galuka (miejsca w sobotnich wyściagach 2,2,1,6) Adama Dąbrowskiego (3,7,2,3) oraz  Radosława Standary (4,3,3,2), które od początku pływały bardzo dobrze.

Niedziela, już ze znacznie lepszą pogodą zarówno pod względem deszczu jak i wiatru, potwierdziła bardzo wysoką formę Adama Dąbrowskiego, który uzyskał odpowiednio trzecie i pierwsze miejsce, wygrywając z Mariuszem Galukiem w całych regatach trzema punktami. Radek Standara zaś w niedzielę zajął odpowiednio jedenaste i piętnaste miejsce.

Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz 2018 przechodzą do hostorii. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, sponsorom, patronom honorowym, zespołowi Flesh Creep za uświetnienie sobotniego wieczoru, a także obsłudze Gospody pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie za współpracę podczas tych trzech niezwykłych dni, a tych architektów, których nie było na Regatach Architektów Wnętrz 2018 – zapraszamy ze swoimi pracowniami za rok:)

Pełne wyniki
znajdziesz tutaj

Organizator: www.regatyarchitektow.pl / Wojciech Gutowski

Patron Honorowy: Izba Architektów RP, SARP,
Sponsor Strategiczny: Elstead Lighting, Janpol, Layman,Tarasola,
Sponsor: Geberit, WKG, Marmur Sławniowice, Doram, Lekko,


Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY