Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowości MDD na jesiennych Targach

Nowości MDD na jesiennych Targach Fot: MDD

Jesień 2018 to czas nowości spod znaku MDD. Szerokiej publiczności przedstawione zostaną one na najważniejszych wydarzeniach branżowych: Warsaw Home (4-7 października) oraz ORGATEC (23-27 października). Na targach pojawią się także nagradzane wcześniej kolekcje z portfolio firmy: New School, Grace oraz modułowe rozwiązanie Agora.

Premierowe propozycje MDD to produkty do zadań specjalnych. Budki akustyczne Hana i Hako, zaprojektowane przez Dymitra Malcewa, to odpowiedź na wyzwania, z którymi coraz częściej mierzą się pracodawcy.  Ofertę firmy uzupełnią: kolekcja lounge Roca i biurko Gravity tego samego projektanta oraz fotel Frank stworzony przez Krystiana Kowalskiego.

Po raz pierwszy w przestrzeni targowej Warsaw Home zaaranżowana zostanie odrębna strefa chillout o powierzchni 280 m kw. Swoje miejsce znajdą w niej wspomniane wyżej nowości, o których funkcjonalności będą mogli przekonać się odwiedzający. W strefie Silent Lounge, stworzonej w ramach projektu Meeting Culture ORGATEC 2018, wykorzystane zostaną budki akustyczne.

Przedsmak wrażeń znaleźć można w materiale promocyjnym tutaj, na żywo zaś obejrzeć na stoiskach: F2.7 (Warsaw Home) oraz C31/B30 w hali 9.1 (ORGATEC).

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY