Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kingspan dołącza do Science Based Target Initiative

Kingspan dołącza do Science Based Target Initiative Fot: Kingspan

Grupa Kingspan, światowy lider w produkcji płyt warstwowych, dołączyła do ponad 370 organizacji, takich jak Coca-Cola, Dell, Glaxo SmithKline i Tesco, które w ramach Science Based Target Initiative (SBTi) zadeklarowały się do globalnej redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Kingspan zobowiązał się zredukować do roku 2025 o 10%, w porównaniu z rokiem bazowym 2017, emisję gazów cieplarnianych nie tylko wytwarzanych bezpośrednio, ale też przez łańcuch swoich dostawców.

Grupa jest jednocześnie na dobrej drodze do osiągnięcia status Net Zero Energy do roku 2020. Już w roku 2017 69% całej energii używanej przez Kingspan pochodziła ze źródeł odnawialnych.
 
Kingspan jest również jedną z 114 firm w skali światowej, które znalazły się na „Liście A” stworzonej przez CDP (zwaną uprzednio the Carbon Disclosure Project) w 2017 i 2016 roku. Klasyfikacja ta rozpoznaje i klasyfikuje postęp poczyniony przez organizacje w rozwiazywaniu problemów ekologicznych.

Więcej informacji tutaj

Więcej od: Kingspan

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY