Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NEW TRENDY po raz kolejny na 4 Design Days

NEW TRENDY po raz kolejny na 4 Design Days Fot: New Trendy

Ostatni tydzień stycznia upłynie pod znakiem najnowszych trendów w architekturze, wzornictwie oraz aranżacji wnętrz. W dniach 24-27 stycznia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się miłośnicy designu, topowi architekci i projektanci oraz czołowi producenci elementów wyposażenia wnętrz. Wśród nich nie może zabraknąć NEW TRENDY, polskiego producenta kabin prysznicowych. Firma uczestniczy w targach od 2017 roku.

Formuła 4 Design Days zakłada organizację wydarzeń branżowych, skierowanych do profesjonalistów, a także liczne atrakcje, których adresatami są goście indywidualni. Dla tej grupy odwiedzających będą zorganizowane dni otwarte, 26 i 27 stycznia. Podczas trwania 4 Design Days NEW TRENDY zaprezentuje odwiedzającym produkty, które cieszą się największą popularnością i uznaniem wśród klientów.

NEW TRENDY stale umacnia swoją pozycję zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, dlatego udział  w 4 Design Days stwarza doskonałe możliwości do zapoznania się z różnymi formami współpracy biznesowej, jakie firma oferuje swoim obecnym i przyszłym partnerom.

- Jedną z nich jest kooperacja z architektami i projektantami, przygotowującymi realizacje dla swoich klientów. W szczególności dla tych, którzy poszukują spersonalizowanych rozwiązań, z wykorzystaniem produktów na wymiar, które posiadamy w swojej ofercie - mówi Adam Sieńko, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży NEW TRENDY.

Udział w 4 Design Days będzie zatem okazją do nawiązania współpracy z firmą, która posiada specjalnie utworzony dział, obsługujący właśnie tę grupę specjalistów. NEW TRENDY prowadzi także konsultacje produktowe w zakresie inwestycji komercyjnych.
Organizatorzy 4 Design Days zadbali także o to, aby harmonogram spotkań obfitował w interesujące dyskusje, które będą stwarzały okazję do poruszania kluczowych tematów z zakresu architektury, projektowania oraz aranżacji przestrzeni miejskiej.
- Wszystkich miłośników designu zapraszamy do udziału w „Maratonie kuchenno-łazienkowym”, który odbędzie się 27 stycznia, podczas dni otwartych. Nasza firma będzie uczestniczyła w panelu dyskusyjnym, w którym omówimy najnowsze trendy w urządzaniu „Strefy kąpieli”. Będzie to doskonała okazja do zdobycia unikalnej wiedzy na temat kierunku rozwoju branży wyposażenia łazienek – dodaje Adam Sieńko.

Gośćmi specjalnymi paneli dyskusyjnych, będą topowi przedstawiciele świata architektury i designu. Wśród nich nie zabraknie takich prelegentów, jak  Robert Konieczny, Przemo Łukasik, Maria Saloni-Sadowska, Alicja Kuczera, Robert Majkut, Tomasz Konior oraz Oskar Zięta, a także Menno Rubbens, Jocellyn Fillard, Ivan Blasi i Aaron Betsky.

Nie lada gratka będzie czekała również na uczestników weekendowych dni otwartych. Goście, którzy zdecydują się odwiedzić 4 Design Days będą mogli wziąć udział m.in. w warsztatach oraz wykładach, prowadzonych przez Jimi’ego Ogden’a, Darka Stolarza, Artura Indykę, czy Zbigniewa Urbańskiego.

NEW TRENDY  na 4 Design Days 2019
24-27 stycznia
Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Stoisko nr 15
Dział Obsługi Architekta i Inwestycji
tel. 48 679 48 60
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY