Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Interzum 2019 - spotkaliśmy się w świecie ruchu

Interzum 2019 - spotkaliśmy się w świecie ruchu Fot: Linak

Na targach interzum 2019 firma LINAK zaprezentowała zarówno producentom biurek do pracy stojąco-siedzącej, jak i konstruktorom luksusowych łóżek wypoczynkowych wiele rozwiązań nowej generacji do mebli z regulacją położenia. Na stoisku można było zobaczyć nowe produkty i rozwiązania oraz porozmawiać o nowatorskich koncepcjach.

Dla nieobecnych przygotowaliśmy krótkie podsumowanie.

Rozwiązania do biurek z kompletną ramą, kolumny podnoszące w różnych kolorach, zaawansowane piloty do obsługi łóżek wypoczynkowych i wyjątkowe konstrukcje czekały na gości, którzy tłumnie odwiedzali stoisko LINAK® podczas tegorocznej edycji targów interzum w Kolonii. Była to znakomita okazja, aby na własne oczy zobaczyć najnowszą ofertę dedykowaną dla mebli z regulacją położenia.

Tworząc razem możemy więcej
Tegoroczna ekspozycja była zwieńczeniem prac nad nowymi napędami i akcesoriami do nich i zarazem zapowiedzią kolejnych – do zastosowań w domu i w pracy. Migawki z tego wydarzenia prezentujemy w materiale filmowym. W LINAK wyznajemy przekonanie, że nie ma dwóch dokładnie takich samych użytkowników i dlatego tylko będąc „razem w świecie ruchu” możemy stworzyć wyjątkową ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Aby uzyskać więcej informacji o nowościach, które zaprezentowaliśmy podczas targów interzum 2019, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK.

 

Więcej od: Linak

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY