Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzynarodowy konkurs LUG Best Project Contest

konkurs LUG Best Project Contest konkurs LUG Best Project Contest fot. Lug Light Factory

Serdecznie zapraszamy Architektów i Projektantów wnętrz do wzięcia udziału w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu LUG Best Project Contest! To już 4 edycja, w której zachęcamy do przedstawienia swojej wizji światła w przestrzeni.

Dziś światło może podkreślać walory otoczenia, idealnie się w nie wtapiając lub grać pierwszoplanową rolę jako element dekoracyjny. Jesteśmy ciekawi pomysłów na wykorzystanie potencjału oświetlenia LED w projektowaniu obiektów architektonicznych i urbanistycznych.
Jednym z podstawowych warunków konkursu jest użycie w projektach i realizacjach opraw oświetleniowych z portfolio organizatora konkursu – Lug Light Factory.
Zachęcamy do zgłaszania  projektów lub realizacji dowolnych wnętrz, iluminacji czy infrastruktury. W tym roku kategoria projektowa dotyczy roli światła w przestrzeni publicznej i jego wpływu na użytkowników W przypadku realizacji należy przesłać dokumentację zdjęciową zrealizowanej inwestycji, natomiast projekt powinien składać się z rzutów i wizualizacji proponowanego konceptu. Dla autorów najlepszych prac zostały przewidziane nagrody pieniężne z puli 12 000 €.

Termin przesłania prac upływa 31 grudnia 2019.
Partnerami konkursu są: Bimobject oraz Builder.
Regulamin oraz szczegóły konkursu: http://www.lug.com.pl/BestProject/
Więcej od: Lug Light Factory

Więcej od: Lug Light Factory

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY